in , ,

God Of War’un Yönetmeni Gözyaşlarına Hakim Olamadı

20 Nisan 2018 tarihinde piyasaya sürülen ve ortalığı kasıp kavurmayı başaran God Of War oyununun usta yönetmeni ve ayrıca senaristlerinden biri olan Cory Barlog, oyunun aldığı inceleme puanlarını görünce gözyaşlarına hakim olamadı. Bu sırada YouTube kanalı için video kaydeden başarılı yönetmen izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

 

CORY BARLOG KİMDİR?

Cory Barlog, 2005 yılında Playstation 2 için çıkış yapan ilk God Of War oyunun baş animatörü. Başarılı yönetmen,senarist ve animatör; ikinci ve üçüncü oyunda da yönetmenlik yaptı. Videoda yaptığı açıklamaya göre Cory Barlog ve Santa Monica Studios bu oyun için 5 yıllarını harcamışlar. Bu kadar emekten sonra oyunun Metacritic’e göre 95 puan aldığını gören Cory Barlog’un gözyaşlarına hakim olamaması gayet doğal. Bu anı videoya kaydetmesi sayesinde biz izleyenlerde onla birlikte duygusal ve samimi anlar yaşadık. Bunca çaba ve uzun bir çalışmadan istenilenin alınmasının ne kadar güzel bir his olduğunu Cory Barlog bizlere gösteriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  DETROIT: BECOME HUMAN İNCELEMESİ

GOD OF WAR’UN İNCELEME PUANLARI

God Of War tam 26 adet basın şirketinden 100 üzerinden 100 puan alarak çok büyük bir başarıya imza attı. Aldığı en düşük puan 80. Ortalama puanı 95 olan oyunun kullanıcı skoru ise Metacritic’e göre 9.1. Oyunun inceleme puanlarını görmek için ”God Of War İçin İlk İnceleme Puanları Göz Kamaştırıyor” adlı haberimize göz atabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bilim Kurgu Temalı Pragmata PlayStation 5 Etkinliğinde Duyuruldu!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 21 Nisan 2018 Güncellemesi

Lanetli Krallık – ORİON İncelemesi