in , ,

Google Stadia İçin 5 Yeni Oyun Duyuruldu!

Google tarafından Bulut tabanlı oyun teknolojisine sahip Stadia projesi, 19 Kasım 2019‘da Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarında satışa çıkmıştı. Google, geçtiğimiz ay 120‘den fazla oyunun ekleneceğini söylemişti ve bu oyunların üstüne 5 adet yeni oyun daha koydu. Bunlardan 3 tanesi ilk olarak Stadia Exclusive olarak çıkışını yapacak. Detaylar haberimizde.

Son günlerde GeForce Now ile daha da ilgimizi çeken bulut tabanlı oyun servisi sistemlerine aşina olmaya başlamıştık. Sadece ortalama ve üstü bir internet bağlantısına sahip olarak bu tarz sistemlerden faydalanabiliyoruz. Bizden istenen tek şey internet bağlantısı ve servise göre belli miktar abonelik ücreti. Stadia, bunu daha çok ayrı bir platform olarak değerlendirip pahalı ücretler isterken Geforce Now, kendi içinde Steam oyunlarınızı özel bir sunucuda oynamanızı sağlayarak alternatif bir bulut sistemi sağlamaya çalışıyor. 19 Kasım itibariyle çıkışını yapan Stadia’ya bu yıl 120 den fazla oyun eklenecek ve bu oyunların üstüne yeni eklenen 5 oyunumuz var. O oyunlar işte bunlar:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Blast Pro Series Los Angeles Turnuvası 13 Temmuzda başlıyor!

İLK OLARAK STADIA İÇİN GELECEK OLANLAR

  • Lost Words: Beyond the Page
  • Stacks On Stacks
  • Splitlings

EKLENECEK DİĞER OYUNLAR

  • Panzer Dragoon: Remake
  • Serious Sam Collection

Siz Google Stadia hakkında ve bulut sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. Google Stadia hakkında yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marvel’s Avengers Oyunu İçin Özel Bir Fragman Yayınlandı!

https://oagtr.com/anasayfa/esrarengiz-konu-…na-virusu-gizemi/

Esrarengiz Konu: Corona Virüsü Gizemi!