in , ,

Gran Turismo 7 PlayStation 5’e Geliyor!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7 tanıtım fragmanı ile duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen PlayStation özel popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu olacak Gran Turismo 7, PlayStation 5 için tanıtıldı. Ayrıca duyuru fragmanının ardından kısa bir oynanış videosu da gösterildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot Games, ACE of M.I.C.E. Awards’ta "En İyi Etkinlik Jüri Ödülü"nü Kazandı!

Fragmanda genel olarak oyun içi pist yarışlarını ve yarışan üst düzey güçlü araçların görüntülerini görüyoruz. Fragmanda oyunun çok başarılı grafiklerine şahit oluyoruz ve yeni nesil için gelecek PlayStation 5 konsolunun gücünü daha iyi anlıyoruz. Oynanış bölümünde ise kokpit için birinci bakış açısıyla yapılan bir yarış sekansı görüyoruz. Oyunun biraz da olsa yeni kariyer modunu da görüyoruz. Oyunda yeni araçlar açıp, yeni yarışlar kazanıp arabalarımızı kendi garajımızda kişiselleştirebileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation 5 The Future of Gaming Etkinliğinde Konsolun Tasarımı Gösterildi!

Oyun hakkında daha fazla bilgi verilmedi. Genel olarak çok detay içermeyen bir duyuru izledik ancak ilerleyen zamanlarda detaylı bilgiler gelecektir.

Siz Gran Turismo serisi ve yeni oyun Gran Turismo 7 hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spider-Man: Miles Morales PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

Resident Evil 8: Village Duyuruldu!