in , ,

Grounded 1 Milyondan Fazla Oyuncu Tarafından Oynandı!

Kaliforniya merkezli Fallout New Vegas ve Outer Worlds yapımlarından tanıdığımız Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan hayatta kalma oyunu Grounded, erken erişimin ilk günlerinde 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandı. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde erken erişime açılan Grounded, oyun dünyasında büyük ilgi toplamayı başardı. Özellikle arkadaşlarla çevrimiçi bir şekilde hayatta kalma macerasını oyuncuya sunan oyun, içerik üreticiler tarafından da büyük ilgi gördü.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Metro Last Light'ın Devamı Duyuruldu! - Metro Exodus

Oyunda dev böceklerle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Üs inşa ediyoruz ve hayatta kalabilmek ve mücadele edebilmek için zırhlar ve aletler üretiyoruz. Tüm bunları 3 arkadaşımızı yanımıza alarak da yapabiliyoruz.

Oyunun yönetmeni Adam Brennecke, oldukça ilgi gören Grounded’a her ay daha fazlasını getirmek için sabırsızlandıklarını ve düzenli olarak güncellemeler geleceğini duyurdu. İlk aylık üncelleme ise 27 Ağustos tarihinde yayınlanacak ve düzenli güncellemeler bu tarih ile başlamış olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  State Of Decay 2 Duyuruldu!

Grounded, şu an Xbox One ve PC platformlarında erken erişim sürümü olarak oynanabilir durumda. Oyunu Steam ve Microsoft mağazalarından edinebilirsiniz. Oyun ayrıca Microsoft’un Xbox markası altında sunduğu abonelik servisi Xbox Game Pass’te de yer alıyor.

Bakalım Grounded, yeni güncellemeler ile nasıl bir yere gelecek? Siz Grounded hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte Grounded’ın çıkış fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halo Infinite’in Multiplayer Modu Ücretsiz Olacak!

Tekken 7’nin 4.Sezonu Duyuruldu!