in , ,

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

GTA 5 Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu! Heyecanla beklediğimiz iddia gerçek oldu!

Grand Theft Auto 5 Epic Games’te ücretsiz!

Dünden beri herkesin konuştuğu iddia sonunda gerçekleşti, GTA 5 ücretsiz oldu. Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarıyla tanınan ve oyuncuların beğenisini kazanan Epic Games Store, her hafta düzenli olarak 1 ya da 2 ücretsiz oyunu oyunculara kısıtlı bir süre için sunmaya devam ediyor. Kısıtlı süre içerisinde oyunu alan kullanıcılar, oyunun kalıcı olarak elde edebiliyorlar. Bu hafta çok konuşulan GTA 5 iddiasının gerçek olduğu ortaya çıktı. Epic Games’te GTA 5 ücretsiz oldu. Geri sayım bitti ve Epic Games Store’un ”Gizemli Oyun” olarak adlandırdığı ve Türkiye saati ile 18.00’de açtığı ücretsiz oyun gerçekten de Grand Theft Auto V çıktı. Peki Epic Games’te GTA 5 ücretsiz olarak nasıl indirilir? Detaylar haberimizde.

13 Mayıs 2020 Çarşamba günü ortaya atılan bomba bir iddia, oyun basınında büyük etki yarattı. Yabancı kaynaklardan yayınlanan ve güvenilir bir kaynaktan alındığı iddia edilen bilgiye göre Grand Theft Auto V, Epic Store’un bir sonraki ücretsiz oyunu olacaktı. Bu haber tüm dünyaya yayıldı ve büyük bir popülerlik yakaladı. Sonrasında Epic Games Store, ana sayfasında ”Gizemli oyun” olarak bir başlık açtı ve sayaç koydu. Geri sayım bugün saat 18.00 itibari ile bitti ve ücretsiz oyunun gerçekten de GTA 5 olduğunu öğrendik.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Killer Is Dead Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Rockstar Games tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V, ilk olarak 2013 yılında çıkışını yapmış ve bir sürü dünya rekoru kırmış olan çok başarılı bir yapım. Bu kadar başarılı ve ünlü bir yapımın Epic Store’un ücretsiz oyun kampanyalarına dahil olması gerçekten muazzam bir şey. Epic Store, burada büyük bir hamle yaparak ününü arttırmaya devam ediyor. Ayrıca oyun Premium Edition olarak geldi ve hiçbir özelliği devre dışı olmayacak. Yani hem single hem de online tarafta oyunu oynayabileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GTA 5 Son 22 Yılın En İyi Satan Oyunu!

GTA 5 Epic Games’ten Ücretsiz Nasıl İndirilir?

GTA 5’in Epic Games Store mağaza sayfasına buradan ulaşıp GTA 5 Premium Edition’ı ücretsiz olarak 21 Mayıs 2020 tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games’te Ücretsiz Olan GTA 5 Kalıcı Mı?

GTA 5’i 21 Mayıs 2020 tarihine kadar Epic Games üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde oyun kalıcı olarak sizde kalacak.

Siz GTA 5’in bedava olma haberi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşın!

2 Yorum

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mafia: Trilogy Duyuruldu!

GTA 5 Kampanyası Sonrası Epic Store Çöktü!