in , ,

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

GTA 5 Kampanyası Sonrası Epic Store Çöktü!

Epic Games Store Yoğunluğu Kaldıramadı!

14 Mayıs 2020 Türkiye saati ile 18:00’da Epic Store‘da ücretsiz olarak sunulan Grand Theft Auto V’in oyunculara açılması ile Epic Store‘un tüm ağ trafiği çöktü. Kullanıcıların karşısına 500 ve 502 Bad Gateway hatası geldi. Konuyla ilgili Epic Games Twitter üzerinden açıklama yaptı. Tüm detaylar haberimizde.

13 Mayıs 2020 tarihinde ortaya çıkan ve oyun basınına bomba gibi düşen Grand Theft Auto V ücretsiz olacak iddiası sonrası gözler 14 Mayıs 2020 tarihindeydi. Bugün Türkiye saati ile 18:00’da gizemli oyun belli oldu ve GTA 5, Epic Games’te ücretsiz oldu. Bunlara rağmen Epic Store’da yoğun ağ trafiği yüzünden çökmeler yaşandı. Bazı kullanıcılar 500; bazıları ise 502 Bad Gateway hatası ile karşılaştı. Bazı kullanıcılarda ise Epic Launcher’ın dili kendiliğinden değişti. Epic Games, konuyla alakalı Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Epic Games’in yaptığı açıklamada yüksek trafiğin olduğunu, yavaş yüklenme süreleri ve 500 hatalarının alınabileceğini ya da istemcide çökmeler yaşanabileceği belirtildi. Bu sorunun en yakın zamanda çözüleceği ve üstünde çalışıldığı belirtildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Grand Theft Auto V'nin Steam İncelemeleri Çöküşte!

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Grand Theft Auto V’i alacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GTA 5 Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu! Heyecanla beklediğimiz iddia gerçek oldu!

Ghost of Tsushima’nın 18 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı!