in , ,

GTA 5 Xbox Game Pass’e Eklendi!

Neredeyse tüm dünya tarafından bilinen ünlü video oyun geliştirici şirketi Rockstar Games‘in rekorlara doymayan efsane oyun serisi Grand Theft Auto‘nun 5.oyunu olan GTA 5, Microsoft tarafından Xbox için oluşturulan Xbox Game Pass servisinin kütüphanesine eklendi. Detaylar haberimizde.

İlk olarak 2013 yılında Xbox 360 ve Playstation 3’e çıkan GTA 5, daha sonra yeni nesil konsollara ve PC platformuna da çıkışını gerçekleştirmişti. Oyun günümüzde hala yoğun bir şekilde oynanmaya devam ediyor. Dünya rekorlarına bile imza atan oyun, online tarafında da güncellenmeye devam ediyor. Steam’de hala en çok oynan oyunlar listesinde kendisini görebildiğimiz GTA 5, Microsoft tarafından çıkarılan Xbox Game Pass servisinin bünyesine sonunda girdi. Xbox Game Pass kullanıcıları kütüphanelerinde ücretsiz olarak GTA 5’e erişebilecek. Aynı zamanda eğer Xbox Game Pass Ultimate veya Xbox Live Gold üyeliğiniz varsa sadece tek oyunculu değil online tarafa da hiçbir ücret ödemeden giriş yapabileceksiniz. Ancak üzücü bir haberimiz daha var. Bu fırsat sadece Xbox konsoluna sahip olanlar için geçerli yani PC platformunda GTA 5’e Game Pass üzerinden erişim mümkün olmayacak. Bu haber hakkında Xbox Game Pass Twitter hesabında bir gönderi de paylaştı.

Siz GTA 5’in Xbox kullanıcıları için Xbox Game Pass kütüphanesine eklenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce PC oyuncuları da bundan faydalanmalı mıydı? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epic Games Store’da Tekrar Haftası İndirimleri Başladı!

Dragon Ball Z Kakarot İçin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!