in , ,

GTA 6 Hakkındaki Haberler Yalan Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde birçok sitede yayınlanan Tim Neff adlı aktörün CV’sinde göründüğü söylenen GTA 6 çalışması olayı gerçek ağızdan net bir şekilde yalanlandı.

NeoGaf forumlarında dolanan bir haber olarak patlayan ve daha sonra bir ekran görüntüsü ile tüm oyun severleri heyecana sokan bir paylaşımda ünlü aktör Tim Neff‘in GTA 6 üzerinde çalıştığı gösterilen CV’si yayınlanmıştı. Olaylar bu kadar büyüyünce Tim Neff de bu konu hakkında PCGamesN‘e bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Tim Neff, ‘Bu benim sayfam, hesabım veya özgeçmişim değil. Bu siteyi de bilmiyorum. Uzun zamandır GTA 5 üzerinde çalıştım ve o zamandan beridir hiçbir iş yapmadım. Karışıklık için özür dilerim. Çevrimiçi olarak gerçekten kötü bir şekilde trollendiğimi düşünüyorum.’ dedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Büyük Sempati Duyulan 10 Oyun Karakteri!

Görünüşe göre bazı troll kullanıcılar böyle bir olayı hazırlamışlar. Yine de GTA 6 hakkında bir haber görsek çok iyi olabilirdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Artırılmış Gerçeklik Sporu HADO Meraklılarıyla Buluştu

Tabii ki Rockstar’dan GTA hakkında haberler beklemek çok zor ki zaten ortada yayınlanmayı bekleyen bir Red Dead Redemption oyunu da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun Hilesi Satan 3 Ayrı Siteye Para Cezası ve Erişim Engeli!

Destiny 2 İçin Sistem Gereksinimleri Duyuruldu!