in , ,

GTA IV Steam’de Satışa Kapandı!

Sebebi bilinmiyor.

Ünlü video oyun şirketi Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA IV, 2008 yılından beri hala popülerliğini korumakta ancak kötü bir haberimiz var. GTA IV şu an sebebi bilinmeyen bir nedenle Steam üzerinden satın alınamıyor. Detaylar haberimizde.

2008 yılında çıkan ve Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA IV, Rus bir adam olan Niko Bellic’in Amerikada yaşadığı aksiyon dolu macerayı anlatıyor. Oyun daha önceden telif sıkıntılarıyla uğraşmış ancak bir şekilde sorunlarla baş edebilmişti. Şimdi ise başka bir sorun ortaya çıkı. Oyun Steam üzerinden hala listelenmesine rağmen satın alınamıyor. Sadece ana oyundan bağımsız Episode From Liberty City ek paketi şu anda satışta.

Oyuna sahip olan kullanıcılar sorunsuz bir şekilde oyunu oynamaya devam edebilir ve zaten listelenme hala devam ediyor sadece satış yapılmıyor. Rockstar Games’in kendi mağazasına aktarılma ihtimali üzerine düşünürsek bu mümkün olabilir ancak şu an oyun Rockstar’ın kendi launcherı üzerinde de bulunmuyor. Oyunu tek alabilme yönteminiz Humblebundle gibi key siteleri. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yakın zamanda bu olayın nasıl bir çözüme kavuşacağını hep birlikte göreceğiz. Siz GTA IV ün başıma gelen bu sorum hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Assassin’s Creed Ragnarok Hakkında Yeni Sızıntılar Geldi!

Wolfenstein Youngblood RTX Güncellemesi Aldı!