in , ,

GTA Online’a F1 Araçları Eklendi!

17 Eylül 2013‘te çıkışını yapan Grand Theft Auto V‘in tek oyunculu modundan çok geçmeden hemen sonra 1 Ekim 2013‘te Grand Theft Auto Online adı altında çok oyunculu modu da açılışını yapmıştı. GTA Online ile birlikte oldukça çeşitli online özellikler sunmayı başaran Rockstar Games yarış modlarını sevenler için güzel bir güncelleme getirdi. GTA Online’a F1 araçları eklendi! Detaylar haberimizde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Series X Oyunlarının Gösterileceği Inside Xbox Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

GTA Online’da en çok oynanan oyun modlarından birisi olan yarış modu, çok çeşitli araçlar ile oynanabiliyordu. Uçak, motosiklet, SUV gibi bir çok tarz araç ile yarışabilen oyunculara daha fazla seçenek sunmak için yeni bir güncelleme geldi. San Andreax Prix adı verilen bu mod, oyuna iki adet yeni Formula 1 yarış arabası ekliyor. 7 adet farklı pistle geliyor. Bu araçlardan birisini seçip istediğiniz özelleştirmeleri yapabileceksiniz. Pistlerde ”pit stop” noktalarına kadar ayrıntılı detaylar bulunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Dead Redemption 2'den Yepyeni Bir Trailer Daha!

Yarış modlarına yeni bir soluk getirecek olan San Andreax Prix, şu an GTA Online’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının üçünde de oynanabilir.

Siz GTA Online’ın yeni yarış modu San Andreas Prix hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerini yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Plague Inc. Çin’de Yasaklandı!

Borderlands 3’ün Steam’e Geliş Tarihi Belli Oldu!