in , ,

ADATA Ürünlerinde %30 İndirim Fırsatı Başladı!

ADATA Ürünlerinde İndirim Fırsatı Başladı!

ADATA, yeni sistem kurmayı planlayan veya eski sistemini hızlandırmak isteyen kullanıcılar için GittiGidiyor’da seçili ürünlerde %30’a varan indirim sunuyor.

 

ADATA Ürünlerinde İndirim Fırsatı Başladı!

ADATA Ürünlerinde İndirim Fırsatı Başladı!

Yüksek performanslı DRAM modüllerinde İndirim Başladı!

NAND Flash depolama birimleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan ADATA Technology, bugünlerde GittiGidiyor’daki indirim kampanyası ile kullanıcılarını sevindiriyor. Kampanya ile yeni sistem kurma veya mevcut sistemini hızlandırma düşüncesindeki kullanıcılar SSD, gaming RAM ve oyuncu ekipmanlarına %30’a varan indirimli fiyatlarla sahip olabilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Spotify, Yayın Lisansı Alacak ve Temsilcilik Açacak!

Günümüzde tüm sistemlerin standart bileşeni haline gelen SSD’ler yüksek okuma/yazma hızlarıyla PC ve laptop’larda büyük performans artışı sağlıyor. Bugün başlayan kampanya ile kullanıcılar ADATA SU630 3D NAND 2.5” SATA 3 SSD’yi 199TL’ye satın alabilecekler. Saniyede 520^MB’a kadar okuma, 450 MB’a kadar yazma hızı sunan SU630 sayesinde oyunlar ve programlar çok daha hızlı bir şekilde açılırken, oyunlardaki yükleme süreleri de ciddi oranda kısalıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ESL'den Telif Hakkı Olayları İçin Özür Açıklaması Geldi!

18. Yıl Özel Çekilişi Devam Ediyor

Bu yıl teknoloji piyasasındaki 18. yılını kutlayan ADATA’nın, bu özel olayı kutlamak için başlattığı çekiliş kampanyası da devam ediyor. Kullanıcılar siteyi ziyaret edip geleceğe bir mesaj göndererek çekilişe katılma hakkı kazanabilirler. Çekilişle aralarında GoPro Hero7, iPad Pro, Nintendo Switch gibi pek çok ürünün bulunduğu hediyelerden birini kazanmak mümkün. Kampanya linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CS:GO 15 Mayıs 2019 Güncellemesi

Apex Legends Sistem Gereksinimleri! Bilgisayarım Kaldırır Mı?