in , ,

Assassin’s Creed Ragnarok’un Logosu Sızdırıldı!

Assassin's Creed Ragnarok'un Logosu Sızdırıldı!

Ubisoft, Prince Of Persia serisinin hemen sonrasında 2007 yılında Assassin’s Creed oyununu piyasaya sunmuştu. Özellikle Assassin’s Creed 2, satış rekorları kırarak seriye devam edilmesi konusunda önemli bir rol oynamıştı. Son olarak Assassin’s Creed Odyssey’i oyunseverlere sunan Ubisoft, mekanik ve senaryo geliştirilmesi için seriye bir yıl ara vereceğini ve 2020 yılında serinin yeni oyununu yayınlayacağını açıklamıştı.

Assassin’s Creed Ragnarok logo

2020 yılında çıkış yapması beklenen Assassin’s Creed Ragnarok’un artık Viking döneminde geçeceği kesin bir şekilde biliniyor. Birkaç gündür Ragnarok’un oyun için görselleri sızdırıldığına dair resimler dolaşırken bu resimlerin Ragnarok’a ait olmadığı açıkça belli.

Bugün itibariyle Ubisoft’un forumlarında paylaşılan ve kısa sürede silinen bu resimde yeni Assassin’s Creed logosunu görüyoruz. Muhtemelen henüz konsept aşamasında olan bu logoda, Vikinglerin sekizinci yüzyılda kullandığı Futhark rünik alfabesini görüyoruz. Bakalım, yakın süre içerisinde daha ne tür bilgiler sızdırılacak.

ne düşünüyorsun?

Yazar: Ümit Dinçer

Merhaba, bilgisayar ile tanışmam 2003 yılına dayanıyor. Teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.
Aynı zamanda Animus Projesi Çeviri Ekibinde İçerik Yöneticisi olarak görev almaktayım.

Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #2!

Ücretsiz Oyun Kathy Rain

Ücretsiz Oyun: Kathy Rain Ücretsiz Oldu!