in , ,

Assassin’s Creed Ragnarok’un Logosu Sızdırıldı!

Assassin's Creed Ragnarok'un Logosu Sızdırıldı!

Ubisoft, Prince Of Persia serisinin hemen sonrasında 2007 yılında Assassin’s Creed oyununu piyasaya sunmuştu. Özellikle Assassin’s Creed 2, satış rekorları kırarak seriye devam edilmesi konusunda önemli bir rol oynamıştı. Son olarak Assassin’s Creed Odyssey’i oyunseverlere sunan Ubisoft, mekanik ve senaryo geliştirilmesi için seriye bir yıl ara vereceğini ve 2020 yılında serinin yeni oyununu yayınlayacağını açıklamıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed Valhalla'dan 4K ve Türkçe Alt Yazılı Hikaye Fragmanı!
Assassin’s Creed Ragnarok logo

2020 yılında çıkış yapması beklenen Assassin’s Creed Ragnarok’un artık Viking döneminde geçeceği kesin bir şekilde biliniyor. Birkaç gündür Ragnarok’un oyun için görselleri sızdırıldığına dair resimler dolaşırken bu resimlerin Ragnarok’a ait olmadığı açıkça belli.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fall Guys'ın İkinci Sezonu Duyuruldu!

Bugün itibariyle Ubisoft’un forumlarında paylaşılan ve kısa sürede silinen bu resimde yeni Assassin’s Creed logosunu görüyoruz. Muhtemelen henüz konsept aşamasında olan bu logoda, Vikinglerin sekizinci yüzyılda kullandığı Futhark rünik alfabesini görüyoruz. Bakalım, yakın süre içerisinde daha ne tür bilgiler sızdırılacak.

Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #2!

Ücretsiz Oyun Kathy Rain

Ücretsiz Oyun: Kathy Rain Ücretsiz Oldu!