in , ,

ASUS Rapture GT-AC2900 Oyuncu Modemi Piyasada!

ASUS Rapture GT-AC2900 Oyuncu Modemini Satışa Sundu!

ASUS Republic of Gamers (ROG), Rapture GT-AC2900’un piyasaya çıktığını duyurdu. 802.11ac Wi-Fi desteğine sahip router, bilgisayar, konsol ve mobil cihaz oyuncularının özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. ROG Rapture GT-AC2900, bilgisayar oyuncularına ağları üzerinde tam kontrol sağlayan, bilgisayardan oyun sunucusuna doğru ping sürelerini azaltıp düşük gecikmeli oyun deneyimi sunan üç katmanlı oyun hızlandırma gibi özelliklerle donatıldı.

ASUS Rapture GT-AC2900 Oyuncu Modemini Satışa Sundu!

ASUS Rapture GT-AC2900 Oyuncu Modemini Satışa Sundu!

NVIDIA tarafından GeForce NOW ile kullanılması için tavsiye edilen ürün, bulut üzerinden oynanan oyunlarda en iyi deneyimini sunuyor.

 802.11ac Wi-Fi bağlantısı sunan ROG Rapture GT-AC2900 router; bilgisayar, konsol ve mobil cihaz oyuncularının özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Twitch Rivals VALORANT Finali Bugün Gerçekleşecek!

ROG Rapture GT-AC2900, konsol oyuncularına ASUS Router uygulaması ile üç adımda port yönlendirme ve ağ yönetimi imkanlarını sunarak ağın gecikmesiz oyun deneyimi için hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilmesini sağlıyor.

Mobil cihaz üzerinden oyun oynayanlar ise ROG Rapture GT-AC2900’un destek verdiği AiMesh teknolojisiyle evin her köşesinde kesintisiz Wi-Fi kapsama alanına kavuşuyor, böylece istenilen yerde oyunlar hızlı ve akıcı bir şekilde oynayabiliyor. MU-MIMO teknolojisi ise birden fazla oyuncunun yaşadığı evlerde harika bir deneyim sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Türk Yapımı Korku Oyunu Devil Threats Steam'de!

Aynı zamanda RGB aydınlatma seçeneğini bu modeme getiren Asus, üründe görsel bir şölen yansıtmayı başarmış.

ROG Rapture GT-AC2900’de ayrıca Wi-Fi üzerinden oyun deneyimini daha da iyileştiren dinamik frekans seçimi (DFS) ve MU-MIMO özellikleri de yer alıyor. 5 GHz bandındaki en boş kanalı bulan DFS özelliği akıcı ve hızlı oyun deneyimi için parazit düzeyini minimuma getiriyor. Ağa birden fazla uyumlu cihaz bağlandığında, MU-MIMO teknolojisi her cihazın en yüksek performansı elde etmesini sağlıyor. Evde oyun oynayan birden fazla kişi olduğunda bu teknoloji büyük fayda sağlıyor.

 

Epic Store'da İndirim Çılgınlığı Başladı!

Epic Store’da İndirim Çılgınlığı Başladı!

Ücretsiz Oyun: Guacamelee Super Turbo Championship Edition Ücretsiz Oldu!