in ,

Borderlands 3 Duyuruldu!

Hayranlarının uzun zamandır beklediği, herkes Battle Royale’den sıkılmışken gelecek olan co-op shooter oyunu Borderlands 3 en geç bu sonbahar oyuncularla buluşacak. Gearbox yeni oyunu PAX East etkinliğinde trailer videosuyla birlikte duyurdu.

Serinin en iyi oyunlarından biri olan Borderlands 2’den sonra gelen Pre-Sequel ve Tales From the Borderlands oyunlarının ardından trailerını izlediğimiz bu yeni oyun eski karakterleri de içinde barındırıyor. Geçmişte serinin içinde yer alan bütün ana ve yan karakterleri de trailerda görebiliyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 3 İle Birlikte Çok Kapsamlı Yenilikler Geliyor!

Serinin yeni oyununda tam bir milyardan fazla silah ve hiç görmediğimiz kadar harita ve mekan var. Geçmişteki oyunlarında genelde çöl ve ıssız mekanlar seçen Gearbox, Borderlands 3’te şehirlere de yer vermiş.


Borderlands 3’ün karakterlerini henüz kesin olarak bilmiyoruz. Ama trailerda tanıdık yüz olarak Lilith, Maya ve Mordecai’yi açık olarak görülebiliyor. Aynı zamanda yeni Vault Hunter’lar da bulunmakta. Ve tabii ki ClapTrap ve Tiny Tina da geri dönüyor!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Walking Dead: The Final Season İçin Yeni Fragman Geldi!

Eğer Borderlands 3, serinin diğer oyunları gibi olacaksa, bizi saçma sapan silahlarımızla tekrar vurulacağımız birçok insan ve yaratık bekliyor.

Gearbox stüdyosunun %90’ının üzerinde çalıştığı Borderlands 3’ün ilk trailerını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL Şampiyonluk Ligi’nin Yıldızı Avrupa’da Kendini Gösteremedi!

CS:GO’da Efsane Bir Harita Yok Oldu!