in , ,

Call of Duty: Modern Warfare’in 2v2 Gunfight Modu Gösterildi!

2v2 Gunfight Modu Güzele Benziyor.

 

FPS oyunu deyince akla gelen önemli isimlerden biri olan Call of Duty serisinin merakla beklenen yeni oyunu Call of Duty:Modern Warfare için yeni içerikler paylaşılmaya başlandı. Oyunun multiplayer kısmında yer alacak 2v2 Gunfight modu canlı yayınla biz oyunculara gösterildi.

Dördüncü oyunla birlikte Modern Warfare adı altında 3 oyunluk bir üçleme seri oluşturan  Call of Duty, o zamanın hikaye tabanlı FPS oyunlarına yol göstermiş ve  sinematik oyun anlatım tarzını yaygınlaştırmıştı. Daha sonra gelen seriler çok beğenilmese de Call of Duty piyasaya tutunmayı başarmış ve yeni oyunlarını çıkarmaya devam etmişti. En son çıkardığı Black Ops 4‘te hikaye modunu barındırmayan seri, hikaye seven oyuncuları büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı ancak multiplayer tarafta sunduğu deneyim sayesinde oyuncuları kendine çekmeyi başarmıştı. Seri Modern Warfare’in ardından bir geriye gitmiş bir ileriye gitmiş hatta Infinite Warfare ile uzun yıllar sonra gelecekte geçen hikayeye tanıklık etmiştik. Yapımcıların Call of Duty için yeni planı modern savaşlara geri dönmek. Yeni oyun 1 ay önce duyuruldu ve adının Call of Duty: Modern Warfare olacağını öğrendik.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Lord of the Board ile zarlarını salla, tavlanın yıldızı ol!

Oyunun duyurulmasının ardından yeni bilgiler elde etmeye devam ediyoruz. Activision ile ortak çalışan yayıncılar kendi Twitch kanallarında oyunun multiplayer kısmında yer alan 2v2 olarak oynanan Gunfight modunu deneyimlediler. Bizler de onların yayınlarını izleyerek oyunun Gunfight modunu tanımış olduk.

2V2 YENİ GUNFIGHT MODU

Yeni oyun modu Gunfight 4 kişinin 2v2 olarak küçük ve kapalı haritalarda düello yaptığı bir oyun modu. Birincil silahlar, ikincil silahlar ve bombalardan oluşacak hazır silah setlerinden her iki takıma da verilecek. 40 saniye süren 6 tur oynanacak. Bu turlar sonucu en çok tur kazanan takım düellonun galibi olacak. 40 saniyelik süre dolarsa haritaya bir bayrak düşecek ve bundan sonraki hedef ya karşı takımı ortadan kaldırmaya çalışmak ya da düşen bayrağı kapmak olacak. Bunlar yapılamadığı takdirde ise can seviyelerine göre kazanan belirlenecek. Eşit olduğu takdirde ise oyun berabere bitecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  RIOT GAMES’TEN TÜRKİYE'DE E-SPORUN GELİŞİMİ İÇİN DEV HAMLE!

Activison ve Infinity Ward‘ın yaptığı duyuruya göre, 1 Ağustos 2019 Perşembe günü TSİ 20:00‘de Call of Duty Twitch kanalında daha kapsamlı bir yayın yapacak ve diğer detayları da öğrenmiş olacağız. Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim 2019’da Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Oyunun ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Sizler Call of Duty: Modern Warfare hakkında ne düşünüyorsunuz? Gunfight modunu beğendiniz mi? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. İşte Activison ile ortak çalışan yayıncılardan birisinin Twitch üzerinde yaptığı yayının kaydı:

PUBG Bir Kez Daha Yasaklandı!

Rengârenk SADES Spirits ile güçlü ses deneyimi!