in , ,

Crysis Remastered’ın Nintendo Switch Oynanış Videosu Paylaşıldı!

Crytek ve Saber Interactive tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Electronic Arts’ın üstlendiği popüler Bilim Kurgu FPS serisi Crysis‘ın merakla beklenen Remastered versiyonu için Nintendo Switch platformuna özel oynanış videosu paylaşıldı. Tüm detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz hafta, tüm platformlar için ertelenen ve resmi olarak yenisi belli olmayan çıkış tarihine sahip Crysis Remastered’ın Nintendo Switch platformuna geleceği ve bu platforma çıkışın kendine has bir çıkış tarihine sahip olacağı açıklanmıştı. Oyunun Nintendo Switch için çıkışına az bir süre kala oynanış videosu paylaşıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  EA Play Live 2020 Ertelendi!

Crysis Remastered için Crytek, dokuları yüksek kaliteye çekerek grafiksel olarak bir güncellemeye gidiyor. Aydınlatmanın çapı genişletiliyor ve oyun içi ışınlar daha da yüksek kaliteye çıkıyor. Bu efsane serinin yeni oyunu çıkmasa da ilk oyunun Remastered halini yüksek kalite çözünürlükle oynamak oldukça heyecan verici duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mirror’s Edge™

Crysis Remastered Nintendo Switch platformu için 23 Temmuz 2020‘de çıkışını yapacak. Siz Crysis Remastered hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu efsane oyunu güncel haliyle tekrar oynamayı düşünüyor musunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte Crysis Remastered’ın Nintendo Switch oynanış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Surgeon Simulator 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Satisfactory Lizard Doggo Evcilleştirme Rehberi