in , ,

E3 2019 Ubisoft Konferansında Neler Oldu?

E3 2019 Ubisoft konferansında öne çıkan noktaları derledik!

 

E3 2019 Ubisoft konferansında yeni Assassin’s Creed oyunu ve SkullBones ile ilgili maalesef herhangi bir şey paylaşılmamış da olsa, pek çok önemli oyunlar duyuruldu.

Gelin konferansta yaşananlara hep birlikte göz atalım.

Assassin’s Creed Odyssey Yaratıcı Modu Geliyor!

 

Geçen yıl çıkışını gerçekleştiren Assassin’s Creed Odyssey’e, E3 2019’da yeni bir özellik oyuna ekleniyor.

Kullanıcılar için Yaratıcı Modu yani, kendi görevlerinizi tasarlayabileceğiniz modun yakın zamanda oyuna ekleneceği açıklandı.

Watch Dogs Legion Geliyor

 

Watch Dogs 2’nin arkasından, mutlaka devam oyunu geleceğini biliyorduk.

Hacklemeye devam ediyoruz, Ubisoft oyunu bu kez Londra’da gelecekteki bir zamanda kurguladı. Aynı zamanda tüm npcleri kontrol edebileceğimiz farklı bir Watch Dogs dünyası bizlere sunacak olan oyun, 6 Mart 2020 yılında çıkışını gerçekleştirecek.

Yeni Ghost Recon oyununda Jon Bernthal Sürprizi!

E3 2019 Ubisoft Konferansında Neler Oldu

Daha öncesinde Ghost Recon Blackpoint’in geliştirildiği tahmin edilmekteydi. Ubisoft bunun haricinde bir sürpriz yaparak oyuncuları şaşırttı.

Walking Dead ve Punisher yıldızı Jon Bernthal’ın oyunun kötü karakteri olacağı ise e3 öncesinde aktarılmış bilgiler arasındaydı.

Ghost Recon Breakpoint, 4 Ekim 2019’de PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak.

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount & Blade II: Bannerlord'un Neden Çıkmadığı İle İlgili Resmi Açıklama Geldi!

Rainbow Six’e yeni oyun Quarantine!

 

Ubisoft’un Rainbow Six serisine ait yeni bir oyunu daha duyurdu, ancak bu duyuru E3’de beklenmiyordu  ve bir şok etkisi yarattı.

Rainbow Six Quarantine, Six Siege’den tek farkı Rekabetçi oyun türü olmaması. Oyunda hikayeye bağlı olarak 3 kişilik co-op modu bulunuyor aynı zamanda yayınlanan videoda zombi temasını oyunculara sunacak olan Ubisoft, geçtiğimiz sezonlarda zombi modunu bizlere etkinlik olarak sunmuştu.

Rainbow Six markasına ait yeni bir oyun daha duyuruldu. Rainbow Six Quarantine, Six Siege’den farklı olarak rekabetçi olmayan bir yapıda olacak. Oyuncuları hikaye tabanlı 3 kişilik bir co op deneyimine davet eden geliştiriciler, yayınlanan videoya göre zombi temasını bizlere sunacak. Hali hazırda Rainbow Six Siege’de geçtiğimiz sezonlarda etkinlik olarak zombi temasını ayrı oyun modu şeklinde oynamıştık.

Ubisoft Kendi Abonelik Servisini Başlatıyor!

Ubisoft, ayda 14.99$ gibi makul bir ücrete mâl olacak ve abonelik sistemini kullanan kullanıcıların DLC’ler de dahil olmak üzere, 100’ün üzerinde Ubisoft oyunlarına erişmesine imkan sağlayacak olan UPlay Plus’ı tanıttı aynı zamanda bu abonelik sistemi 3 Eylül 2019’de başlayacak.

Ubisoft ve Netflix ortaklığıyla The Division Filmi Geliyor!

E3 2019 Ubisoft Konferansında Neler Oldu

Ubisoft’un Assassin’s Creed filmi sonrasında 2. film projesi olarak adlandırılan The Division filminin baş rolünde Jake Gyllenhaal olduğu The Division filmi hakkında bir süredir söylentiler duyuluyor fakat gerçekliğiyle ilgili bir bilgi bulunmuyordu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GTA 5 & FIFA 17 - İşte 2017'de Avrupa'da En Çok Satan Oyunlar!

Ubisoft bugün E3’de film hakkında ufak bir açıklama yaptı ve Filmin Netflix platformunda yayınlanacağını aktardı, ayrıca film ile ilgili bir gösterim tarihi de mevcut değil.

Çok Oyunculu Roller Champions Geliyor!

 

Ubisoft’tan beklenmedik bir oyun daha!

Rekabetçi ve çok oyunculu Roller Champions oyunu oynamak için ücretsiz olacak, oyunun çıkış tarihiyle ilgili ne yazık ki bir bilgi paylaşılmadı.

Gods & Monster Oyunu Geliyor!

Assassin’s Creed Odyssey’i geliştiren ekibin elinden çıkan Gods & Monsters, oldukça farklı bir konu üzerinde yoğunlaşıyor.

Odyssey’de olduğu gibi Yunan mitolojisini konu alan God & Monsters, kısa süreli bir oyun olarak göze çarpıyor.

Oyun herhangi bir erteleme olmaz ise, 25 Şubat 2020 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

 

E3 2019 boyunca yaşanan tüm gelişmeleri E3 2019 haberleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca konferansların özet videolarını da Only A Gamer TV’den izleyebilirsiniz: https://youtube.com/onlyagamertv

 

 

Square Enix E3 2019 konferansında neler oldu?

Batman Arkham Knight Türkçe Yaması Yayınlandı!

Batman Arkham Knight Türkçe Yaması Yayınlandı!