in , ,

Earth Defense Force 5 Bu Hafta Pc’ye Çıkıyor!

Earth Defense Force 5 11 Temmuz’da Steamde!

Japonya merkezli video oyun geliştirici şirketi Sandlot tarafından geliştirilen Earth Defense Force serisinin ana serideki 5.oyunu olan Earth Defense Force 5, Playstation 4’e daha önce çıkmıştı ve PC’ye bekleniyordu. Steam sayfasında Temmuz 2019 olarak çıkış tarihi açıklanan oyunun tam çıkış tarihi, PC Gamer kaynaklı habere göre 11 Temmuz. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri de belli oldu.

Japon yapımı olan Earth Defense Force 5, ilk olarak Aralık 2017’de Japonyada çıktı. Ardından 11 Aralık 2018’de Playstation Store’da yerini buldu ve şu anda 114 TL’den satışta. Bu tarz oyunlara merakı olan veya serinin hayranları oyunun ne zaman Pc’ye geleceğine dair detaylı bilgi bekliyorlardı. Steam sayfasında Temmuz 2019 olarak belirtilen oyunun çıkış tarihi artık kesinleşti. Oyun 11 Temmuz’da Steam’de Pc için yerini bulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cuphead 2 Hafta İçinde 1 Milyon Kopya Satmayı Başardı!

Japon Meka türü, üçüncü şahıs bakış açısı ile oynana arcade aksiyon oyunu Earth Defense Force’ta,2022 yılında EDF askerlerinden birisini alarak istilacı uzaylılar ile savaşıyoruz. Oldukça aksiyon içeren oyun, arcade aksiyon türünde oldukça başarılı duruyor. Oyun aynı zamanda çevrimici Co-op ya da aynı ekrandan split screen olarak Co-op desteği sunuyor. Oyunun tam çıkış tarihinin yanında sistem gereksinimleri de belli oldu. Haberimizin sonunda PC tanıtım videosundan sonra sistem gereksinimlerini okuyabilirsiniz. Oyunun Playstation 4 sayfasına buradan, Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Siz oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Earth Defense Force 5’in PC’ye gelmesi güzel oldu mu? Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. İşte oyunun PC duyuru videosu ve sistem gereksinimleri:

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 3.40GHz/AMD Ryzen5 1400 3.20GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB/AMD Radeon RX 480 8GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 11 sound device
  • İlave Notlar: XInput Controller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destiny 2 AMD Ryzen 3000 Serisinde Çalışmıyor!

Nostaljik Atmosfere Sahip Cuphead, Dizi Olarak Netflix’e Geliyor!