in , ,

Epic Games Store Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Epic Games Store gelecek haftanın ücretsiz oyunları sayfada yerini aldı! Epic Games’in oyunm mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store, düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarıyla oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Gelecek hafta ücretsiz olacak oyunlar belli oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyaları her hafta düzenli olarak devam ediyor. Bu hafta Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands oyunlarını ücretsiz veren Epic Games Store, gelecek haftanın ücretsiz oyunlarını açıkladı. İlgili oyunların isminin üstüne tıklayarak ilgili ücretsiz oyun haberine ulaşabilirsiniz.

Mağaza, her hafta ücretsiz oyunlar kategorisi sekmesinde anlık ücretsiz yapılan oyunları ve bir sonraki hafta ücretsiz olacak oyunları paylaşıyor. 22 Ekim itibariyle ücretsiz olacak 2 oyun açıklandı. İşte o oyunlar:

costume quest 2

Costume Quest 2 

Double Fine tarafından geliştirilen ve Majesco Entertainment’in yayıncılığını üstlendiği Costume Quest 2, bir macera ,sıra temelli aksiyon oyunu. Ekim 2014’de piyasaya çıkan yapım, serinin ikinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun Steam fiyatı ise 24 TL. Oyun 22 Ekim – 29 Ekim 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak. Oyunun resmi Epic Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyunun resmi tanıtım yazısı ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Megaton Rainfall: Uzaylılara Karşı Dünyamız

”Zamanda yolculuk yapan ürkütücü yerleri keşfet, güçlü Hallo savaşçılara dönüşen muhteşem yeni kostümleri giy ve savaşta hijyen takıntılı kötü karakter birliklerine karşı kullanmak için daha fazla Creepier Treat Card topla.”

layers of fear 2

Layers of Fear 2 

Bloober Team SA tarafından geliştirilen ve Gun Media tarafından yayınlanan Layers of Fear 2, serinin ikinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Korku-gerilim oyunu olan Layers of Fear 2, atmosferik gerilim başarılı bir şekilde yansıtıyor ve keşif-hikaye unsurlarını öne çıkarıyor. Oyunun Steam fiyatı ise 50 TL. Mayıs 2019’da çıkış yapan Layers of Fear 2, 22 Ekim – 29 Ekim 2020 itibariyle ücretsiz olacak. Oyunun resmi Epic Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyunun resmi tanıtım yazısından bir kesit ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Football Manager 2020 Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

”Tüm kameralar sana, yani sahnenin merkezine odaklanmış. Bir karakteri canlandırmıyorsun, o karakter sensin. Oynanacak olan rol yalnızca ve yalnızca sana ait. Sadece senin için yazılmış. Sessizlikle karşılanıyorsun. Yönetmenin bağırış çağırışları yok. Kendinin bu versiyonu olman için kimse seni kovalamıyor. Rol yapma isteğinden başka bir şey düşünemiyorsun ancak senaryo sayfaları bomboş.”

Siz gelecek haftanın ücretsiz oyunlarını nasıl buldunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Marvel's Avengers

Marvel’s Avengers Yeni Nesil İçin 2021 Yılına Ertelendi!