in , ,

Euro Truck Simulator 2, Ford Trucks F-MAX Modu Yayınlandı!

SCS Software ekibi tarafından, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator 1.35 güncellemesiyle birlikte,  F-MAX modu yayınlandı.
https://oagtr.com/anasayfa/euro-truck-simul…-modu-yayinlandi/ ‎

İstenilen özellik geldi!

SCS Software, 1.35 güncellemesi ile Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunlarına Mod Bayisi adı altında ayrı bir satın alma ekranı getirmiştir. Bu sayede sizler için hazırladığımız F-MAX modu çevrimiçi olarak Ford Trucks logolu sayfasından satın alınabilecek. Bu oyun deneyimi daha da iyileştiren ve F-MAX modunu daha güzel yapan bir özellik oldu.
F-MAX mod çalışması için gerçek FORD Trucks galerisi baştan sona modellendi.
ETS 2’nin ana haritasında bulunan Berlin şehrine yerleştirildi. F-MAX çekicisini Ford Trucks galerisine giderek satın alabileceksiniz. Not: Sadece orijinal haritada bulunacaktır. Diğer harita modları için çalışmalar planlanmaktadır.

ETS 2’ye Türkiye(Trakya) resmen ekleniyor!

Road to the Black Sea DLC isimli yeni harita genişlemesi SCS Software tarafından Euro Truck Simulator 2 için 2019 yılı sonunda resmi olarak yayınlanacak. İçerisinde Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya kısmı yer alacak. ETS 2 F-MAX mod projesinde yer alan Ford Trucks galerisi de böylece Türkiye’ye taşınacak. Galerinin İstanbul girişine yerleştirilmesi planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/warcraft-iii-ref…u-hafta-basliyor/

Warcraft 3: Reforged Multiplayer Betası Başlıyor!

Death Stranding, Konsollar İçin Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Death Stranding PlayStation 4 İçin Çıkış Fragmanı Yayınlandı!