in , ,

Fortnite’ın Tek Oyunculu Modu Ücretsiz Oluyor!

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan ve Battle Royale türüne yeni bir soluk getiren Epic Games‘in oyunu Fortnite‘ın tek oyunculu modu ücretsiz olma yolunda.

Epic Games Fornite’ın tek kişilik modu olan Dünyayı Kurtar modu ve oyuna gelecek diğer değişikliklerle ilgili açıklama yaptı. Dünyayı Kurtar modunun ücretsiz olmasıyla ilgili yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirten Epic Games, o zamana kadar beklemek istemeyen oyuncular içinse çeşitli paketlerde %50 indirim yaptı!

Bunun yanında Epic Games, geliştirici ekibin oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için oyunun arayüzünde ve karakter sisteminde de birtakım değişikliklerin yolda olduğunu açıkladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Avengers 4 İçin İlk Fragman Yayınlandı
DAHA KULLANIŞLI BİR ARAYÜZ

Yapılan açıklamada oyunun arayüzünün daha kullanışlı ve cilalanmış bir hale getirileceği belirtilmiş durumda. Bu yenilenmenin sinyalleri daha önce çanta menüsünün de değişimleriyle hissedilmişti. Firmanın hedefi ise bu menülerin artık daha kolay erişilebilir hale getirilmesi. Gelecek olan bu arayüz değişimleri oyuna parça parça aktarılacak. Böylece oyuncular tarafından alışması daha kolay bir hale getirilecek.

YENİ KARAKTER SİSTEMİ

Geliştiriciler karakter sistemine de el atarak kahraman dizilimini özelleştiren ve kullanıcılara daha fazla opsiyon veren bir sisteme geçiş yapacaklarını ifade ediyorlar. Artık oyuncular üç değil toplam altı kahraman yuvasına sahip olacak, kontrol ettikleri ana kahramanı seçtikten sonra diğer beş kahramanlarıyla da sahip olacakları avantajları ve özellikleri belirleyecekler. Epic Games bu geliştirmeyle oyuncuların oluşturabilecekleri dizilim çeşitliliğini daha da genişletmeyi hedeflediklerini belirtiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fornite 4. Sezon Dolu Dolu Başlıyor!
DÜNYAYI KURTAR MODU

Fornite’ın asıl başlangıç noktası olan Dünyayı Kurtar modu bilindiği gibi ücretli bir mod. Bir sığınak inşa ederek yapay zekaya karşı savunmalar gerçekleştirdiğiniz bu tek oyunculu mod için geliştirmeler sürüyor. Oyunun bu sene olmasa bile gelecek senenin başlarında ücretsiz olması planlanıyor.

Yeni gelişmelerin tamamı hakkında daha detaylı bilgi için https://www.epicgames.com/fortnite/tr/news/save-the-world-state-of-development—october-2018 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metro 2033 Steam’de 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu!

Fortnite’a Cadılar Bayramı Etkinliği Geldi!