in , ,

Halo Infinite’in Kreatif Direktörü Tim Longo 345 Industries’ten Ayrıldı!

Microsoft‘un Xbox markasına özel olarak Washington merkezli video oyun geliştirici şirketi 345 Industries tarafından geliştirilen efsane Halo serisinin son oyunu Halo Infinite yolda. Güzel bir bekleyiş içerisindeyken kötü bir haberimiz mevcut. Halo Infinite’in kreatif direktörlüğünü üstlenen Tim Longo, 345 Industries’ten ayrıldı.

Bu hafta ayrılma haberleri ile geçmekte. BioWare’den 2 farklı ayrılma haberini öğrenmiştik. Bunlardan birisi Anthem’in baş yapımcısı Ben Irwın‘ın ayrılma haberiyken diğeri ise yeni Dragon Age’in baş yapımcısı Fernando Melo‘nun ayrılmasıydı. Bu kadar kötü haberin üzerine 345 Industries’te de ayrılma haberi ile karşı karşıyayız. Uzman yapımcı Tim Longo, 345 Industries ile yollarını ayırdı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Blast Pro Series'in Yeni Tarihi Belli Oldu!

Kendisine stüdyo içi farklı bir rol verilen Tim Longo, bu hafta içinde 345 Industries’ten ayrılma kararı aldı. Microsoft temsilcisinin Kotaku‘ya yaptığı açıklamaya göre Mary Olson tecrübesiyle Halo Infinite’in hikaye modunun baş yapımcılığını üstlenecek. Oyunun genel yapımına da Halo Infinite stüdyo patronu Chris Lee liderlik etmeye devam edecek. Microsoft, yaptığı açıklama da ayrıca Tim Longo’nun ayrılma haberini vererek kendisine katkılarından dolayı teşekkür etti. Gelecekteki çalışmalarında kendisine başarılar dilemeyi de ihmal etmedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Discord'un Yeni Mağazasının Betası Sunuldu!

Bu kötü haberin Halo Infinite’in çıkış tarihine bir etkisi olmayacak. Biz oyuncuları endişelendirecek bir durum olmadığını belirtmekte fayda var. Halo Infınıte Microsoft Windows, Xbox One ve Xbox: Project Scarlett platformlarına 2020 yılında çıkacak. Scarlett’in çıkış oyunu Halo Infinite olacak. İşte karşınızda Halo Infinite’in E3 2019 fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Dragon Age’in Baş Yapımcısı BioWare İle Yollarını Ayırdı!

httpsoagtr.comanasayfalogitech-g-g815-…yelerini-duyurdu ‎

Logitech G, G815 ve G915 Mekanik Oyun Klavyelerini Duyurdu!