in , , ,

Inside Xbox Etkinliğinde Duyurulan Tüm Oyunlar!

Tam liste burada!

7 Mayıs 2020 Türkiye saati ile 18:00’da gerçekleşen Inside Xbox etkinliği ile Xbox Series X ve yeni nesil için gelecek oyunları öğrenme fırsatı bulduk. Yaklaşık yarım saat süre boyunca gerçekleşen etkinlikte birçok oyun tanıtıldı. Biz de sizlere tüm bu oyunları tek bir yazıda listeledik. İşte Inside Xbox etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar!

ASSASSIN’S CREED VALHALLA (İLK ”OYNANIŞ FRAGMANI”)

Ubisoft’un Ubisoft Montreal stüdyoları tarafından geliştirilen ve Assassins’s Creed serisinin yeni oyunu olacak Assassin’s Creed Valhalla‘nın düzenlenen Inside Xbox etkinliğinde oyun içi görüntülerden oluşan ilk ”oynanış fragmanı” paylaşıldı. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

VAMPIRE: THE MASQUERADE BLOODLINES 2

2004’te piyasaya sürülen, klasik kült rol yapma oyununun devam olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Xbox Series X’e geliyor. Oyunun çıkış duyurusu Inside Xbox canlı yayını sırasında yapıldı. Oyun, günümüz Seattle, Washington’da geçiyor ve karmaşık bir dünyada yollarını bulmaya çalışan bir vampirin hikayesini anlatıyor. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

DIRT 5

Codemasters tarafından geliştirilen Dirt serisinin yeni oyunu Dirt 5, resmi olarak bugün gerçekleşen Inside Xbox etkinliğinde fragmanı paylaşılarak duyuruldu. Güzel pistler ve çamurlu yollar Dirt serisinin ana temelini yine oluşturacak ve bu sefer festival havası hakim olacak. Oyun 4K 60 FPS ve 120 FPS destekleyecek. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

THE MEDIUM

Oyunda Marianne isimli bir medyum karakter ile oynayacağız. bir çocuk cinayetinin gerçekleştiği bir terk edilmiş otele doğru karanlık, psikolojik korku ve gerilimin bol olduğu bir maceraya tanık olacağız. Oyun Bloober Team tarafından geliştiriliyor. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Team Fortress vari Grafikleri İle Hayatta Kalma Aksiyon Oyunu: The Darwin Project!

MADDEN NFL 21

Sevilen bir futbol simülasyonu olan Madden NFL 21’in Inside Xbox etkinliğinde duyurulmasıyla birlikte artık oyunun tam olarak nasıl görüneceğine dair bir fikrimiz var. EA Kansas City Chiefs ve Lambeau Field’daki Green Bay Packers arasında yaklaşık yedi saniyelik bir görüntü gösterildi. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

SCORN

Ebb Software’in birinci şahıs bir korku macera oyunu olan Scorn, Xbox Series X’te yayınlanacak. Oyun 2014 yılında Kickstarter kampanyasıyla açıklanmıştı. Ayrıca Kowloon Nights’tan özel fon aldı. yeni fragmanda gösterildiği gibi, Scorn’un bir haber açıklamasına göre “garip formların ve kasvetli goblenin kabus gibi bir evreninde” yer alması bekleniyor. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

YAKUZA: LIKE A DRAGON

Sega’nın en yeni Yakuza franchise oyunu Yakuza: Like a Dragon, Xbox Series X için lansman başlığıyla piyasaya sürülecek. Oyun Xbox One’da da yayınlanacak. Savaş sistemi yeni oyun için yenilendi; artık karakterler gerçek zamanlı olarak kavga etmeyecekler, karakterler dört karakter arasında sıra tabanlı savaşa katılacaklar. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

CALL OF THE SEA

Call of The Sea, birinci şahıs bir macera-bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda Norah isimli kadın karakterimizle, kaybolan kocamızı aramaya koyulacağız ve onu ararken çeşitli bulmacalar çözüp maceralara dalacağız. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

SCARLET NEXUS

Scarlet Nexus, grafik yapısı ile anime ve manga tarzını oldukça anımsatıyor. Ana karakterimiz Yuito SumeragiOSF(Öteki Bastırma Gücü) ekibinin genç bir üyesi ve ”Ötekiler” diye adlandırılan garip mutant yaratıklarının bastırılmasında görev alıyor. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Maneater Çıkış Tarihi Belli Oldu!

BRIGHT MEMORY: INFINITE

Hızlı bir oynanışa sahip bilim kurgu aksiyon fps oyunu Bright Memory. Infinite, 2036 yılında geçiyor ve dünyada garip olaylar olmaya başlıyor. Super Nature Research Organization adı verilen ekibimizle birlikte gökyüzünde farklı operasyonlara katılıp bu garip olayları çözmeyi ve tehditleri ortadan kaldırmaya çalışacağız. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

CHORUS

Chorus, yayıncı Deep Silver’a göre oyun ”Uzay savaşı oyunlarında gerçek bir evrim” olarak değerlendiriliyor. Nara adlı ana karakterimiz ile Forsaken adlı uzay gemimiz ile, uzayın boşluklarında ve derinliklerinde aksiyon dolu savaşlara dalıyoruz. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

SECOND EXTINCTION

Second Extinction oyununda, dünya mutasyona uğramış dinozorlar tarafından işgal edilip yıkıma uğruyor ve felaketzedeler uzaya kaçıyor.  Üç kişiden oluşan özel operasyon timimizle beraber bu dinozor tehlikesini yok etmek için bol aksiyonlu bir online maceraya dalıyoruz. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

THE ASCENT

Oldukça kaotik bir atmosfere sahip olan The Ascent, tek kişi veya co-op olarak oynanabilen bir bilim kurgu aksiyon RPG oyunu. kendimizi gücün kesildiği, herkesin kendi hayatını kurtarmaya çalıştığı Ascent Group yerleşkesinde buluyoruz ve bölgemizi kurtarmaya çalışıyoruz. Detaylar için ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Inside Xbox etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar bu şekildeydi. Inside Xbox etkinliğinin Haziran ayında ikincisinin yapılacağını da belirtelim. Haziran ayında da yeni oyunlar bizleri karşılıyor olacak. Siz etkinlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Duyurulan oyunları beğendiğiniz mi? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilim Kurgu Aksiyon RPG Oyunu The Ascent Duyuruldu!

PUBG Silah Hasarları – Ayrıntılı Rehber