in , ,

Insurgency: Sandstorm’un PS4 Ve Xbox One İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

New World Interactive tarafından geliştirilen ve son zamanlarda adını duyduğumuz Focus Home Interactive tarafından yayıncılığı üstlenilen, ilk oyun Insurgency‘nin devamı niteliğinde olan Insurgency: Sandstorm, tek platform olarak yayınlandığı PC platformunun yanında artık PlayStation 4 ve Xbox One için de geliyor. Çıkış tarihi de belli oldu. Detaylar haberimizde.

Insurgency: Sandstorm, 12 Aralık 2018‘de ilk oyun Insurgency’nin devamı niteliğinde piyasaya sürüldü. Takım oyununa dayalı taktiksel FPS oyunu Insurgency: Sandstorm, Unreal Engine‘in gücünden faydalanıyor. Oyuncular özellikle oyunun grafiklerini oldukça beğeniyor. Oyuncular tarafından optimizasyon, ses deneyimi, grafikler, oynanış olarak Steam üzerinden ”Çok Olumlu” inceleme derecesine sahip oyun, Metacritic üzerinden de 78 puana sahip. Oldukça beğenilen oyun artık PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına da geliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz İçerik: Epic Games'ten Geliştiricilere Dev Kıyak!

Insurgency Sandstorm’un PlayStation 4 ve Xbox One platformları için PC ile aynı zamanda çıkması planlanıyordu. 2019 yılının sonuna ertelenen oyun, sonradan 2020’ye kadar ertelendi ve sonunda tam tarih belli oldu. Insurgency: Sandstorm, 25 Ağustos 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını yapacak. Merak eden takipçilerimiz oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İşte oyunun sistem gereksinimleri ve fragman videosu:

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
  • İşlemci: Intel Core i7-8700 (3.20GHz)/AMD Ryzen 7 2700 (3.20GHz)
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980/AMD Radeon R9 390X
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: SSD is recommended.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Korku Oyunu Those Who Remain’in Çıkış Tarihi Duyuruldu!

The Witcher Dizisinde Vesemir’i Oynayacak Aktör Açıklandı!