Lionsgate‘in yapımcılığını üstlendiği, başrolünde Keanu Reeves‘in bulunduğu popüler aksiyon film serisi John Wick‘in 5.filmi olacak John Wick 5, Lionsgate tarafından resmen duyuruldu ve onaylandı! John Wick 5 çekim tarihi ve daha fazla detay haberimizde.

2014 yılında başlayan aksiyon-gerilim film serisi John Wick, kısa sürede büyük popülerliğe ulaşmış ve sinema sektöründe aksiyon türünde en başarılı yapımlar arasında yerini almıştı. Serinin 2. ve 3. filmi de ilerleyen dönemlerde çıkmış, izleyicilerden ve basından yüksek puanlar almıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  John Wick: Chapter 3 Parabellum'dan İlk Fragman Geldi!

Oldukça popüler olan ve beğenilen serinin 4.filmi John Wick 4, Mayıs 2021 için planlanmıştı ancak Koronavirüs nedeniyle vizyon tarihi 27 Mayıs 2022’ye ertelenmişti. Hayranları büyük üzüntüye uğratan bu gelişmenin ardından bu üzüntüyü bir nebze giderebilecek güzel bir haber geldi.

Lionsgate CEO’su John Feltheimer tarafından yapılan açıklamala göre, John Wick 4 ve 5 arka arkaya çekilecek. John Wick 4 ve 5’in çekimleri önümüzdeki yılın başlarında başlayacak. Başrol Keanu Reeves ise Matrix 4’ün çekimlerinin hemen ardından John Wick serisine geri dönecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Rocket League Dünya Genelinde 40 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

John Wick 5 böylece oldukça erken ve sevindirici bir şekilde duyurulmuş oldu. John Wick serisi her geçen gün daha popüler olmaya ve yıllar geçtikçe yeni yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Seriye ait yeni bir spin-off filmi olacak Ballerina‘da beklenenler arasında yer alıyor. Ayrıca ”The Continental” adlı spin-off dizinin de John Wick 4’ten sonra çıkışını yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hitman Üçlemesi PlayStation VR’a Geliyor!

Only A Gamer Özel: Oyun Sektörüne Özel Türkiye’deki İlk İK Platformu Zindhu HR Başlıyor!