in , ,

Madden NFL 21 Oynanış Videosu Yayınlandı!

Yeni nesil konsollara da geliyor!

Sevilen bir futbol simülasyonu olan Madden NFL 21’in Inside Xbox etkinliğinde duyurulmasıyla birlikte artık oyunun tam olarak nasıl görüneceğine dair bir fikrimiz var.

Oyunun yayıncısı Electronic Arts’ın duyuru fragmanı, oyunun oynanış videosunu sunan atlet Patrick Mahomes’ten bile daha çok ilgi gördü. Mahomes, Madden NFL 20’yi Xbox One’da satın alan kişilerin Xbox Series X sürümünü ücretsiz alacağını söyledi. Ancak Madden NFL 21’in Xbox Series X’in Smart Delivery özelliğini kullanıp kullanmayacağı henüz bilinmiyor.

Smart Delivery, Xbox One ve Xbox Series X oyunları için kullanılan bir özellik. Xbox One’da satın aldığınız bir oyunun “mümkün olan en iyi sürümünü” tekrar satın almak zorunda kalmadan oynamanıza izin veren Smart Delivery özelliğini, EA farklı bir şekilde kullanıyor. EA Sports, web sitesinde “Madden NFL 21’in yeni nesil sürümünü ücretsiz olarak alabilmek için, oyunu 31 Aralık 2021’den önce Xbox One’da satın almalı ve Xbox Series X’deki yükseltmenizi 31 Mart 2021 tarihine kadar kullanmalısınız.” açıklamasını yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Astroneer PlayStation 4'e Geliyor!

Buna ek olarak oyun, “Xbox Series X için Optimize Edildi” anlamına gelecek, yani EA Tiburon’daki geliştiricileri, oyunun daha iyi görünmesi ve çalışması için yeni nesil konsolun artan özelliklerinden faydalanıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Uzay Savaşı Temalı Aksiyon ve Macera Oyunu Chorus Duyuruldu!

Oyun görüntülerine gelince, EA Kansas City Chiefs ve Lambeau Field’daki Green Bay Packers arasında yaklaşık yedi saniyelik bir görüntü gösterildi.

Madden NFL 21 hakkında henüz hiçbir şey bilmiyoruz, ancak kapağında Baltimore Ravens oyun kurucu Lamar Jackson yer alacak. Madden genellikle Ağustos ayında gelir; muhtemelen bu tatil sezonunda PlayStation 5 ve Xbox Series X’de piyasaya sürülmeden önce PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One’da çıkacak.

Madden NFL 21 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox Series X’in Yeni Korku Oyunu The Medium Duyuruldu!

Scorn Xbox Series X’te!