in , ,

Mortal Kombat Filminin Oyuncuları Netleşiyor!

Popüler video oyun dövüş serisi Mortal Kombat’ın 2021 yılında çıkması planlanan James Wan yapımcılığında ve Simon McQuoid yönetmenliğinde çekilmeye devam edilen filmi için yeni aktörler belli oldu. Mortal Kombat filminin oyuncuları netleşiyor! Detaylar haberimizde.

1992 yılında başlayan Mortal Kombat serisi dövüş oyunu denince akla gelen isimlerden birisi. Bol şiddet içerikli bir tarza sahip Mortal Kombat, oyuncuları yıllardan beri kendisine çekmeyi başarıyor. En son çıkan Mortal Kombat 11 ile de oyuncuların ilgisini topladı. Bu kadar ünlü bir serinin sadece oyunu da yok elbette. Bu film, oyundan esinlenerek çekilen 3.film olacak. İlk Mortal Kombat filmi 1995 yılında çekilmişti. Ardından 2.film, 1997‘de çekilmiş ve oldukça kötü yorumlar almıştı. Şimdi ise son çekilen filmden 24 yıl sonra yeni bir film çıkacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Kombat 11'de Nightwolf Karakteri Tanıtıldı!

Filmin yapımcılığını Testere, Aquaman, Anabelle filmlerinden tanıdığımız James Wan üstlenecek. Yönetmen koltuğunda da Simon McQuoid oturuyor. Senarist ve film hakkında diğer bilgiler için filmin IMDB sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha önce Sub-Zero‘nun aktörü belli olmuştu. O haberimize ise buradan ulaşabilirsiniz. Sub-Zero’dan sonra diğer karakterlerin oyuncularını da merakla beklemeye koyulduk ve sonunda güzel haber geldi. Sub-Zero’dan sonra 4 yeni karakterin oyuncuları belli oldu. İşte o karakterler ve oyuncuları:

Görsel: OGZ

Liu Kang – Ludi Lin

Jax – Mehcad Brooks

Raiden – Tadanobu Asano

Mileena – Sisi Stringer

Power Rangers ve Aquaman’den tanıdığımız Ludi Lin Liu Kang’ı, Supergirl ve True Blood dizilerinden tanıdığımız Mehcad Brooks, Jax’ı, Thor ve Thor Ragnarok filmlerinden tanıdığımız Tadanobu Asano Raiden’İ ve daha önce Bloody Hell ve Matt Gaffney Must DIE adlı yapımlarda rol almış Sisi Stringer ise Mileena’yı canlandıracak. Yeni karakterler açıklandıkça güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Mortal Kombat filmi 2021 yılında vizyona çıkacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Oyun Bilgisayarı Toplama Oyunu Çıktı!

Siz oyuncu kadrosu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce doğru kişiler mi seçilmiş? Değerli yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/wp-content/uploads/2019/08/meser_piramitleri.jpg

Geçmiş Tarih: Mısır Piramitlerinin Gizemi

Yeni Dragon Age’in Baş Yapımcısı BioWare İle Yollarını Ayırdı!