in , ,

NBA 2K21 PlayStation 5 Etkinliğinde Duyuruldu!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayıncılığı üstlenilecek popüler basketbol oyunu serisi NBA 2K’nın yeni oyunu NBA 2K21 resmi olarak duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan popüler basketbol oyunu serisi NBA 2K, uzun yıllardan beri devam eden bir seri ve her yıl çıkışını yeni oyunuyla yapmakta. Bu yılda duyurusu ve çıkışı beklendiği gibi NBA 2K21, düzenlenen PlayStation 5 özel etkinliğinde duyuruldu. Duyuru fragmanı oldukça zayıf olsa da resmi olarak bir doğrulama gerçekleşmiş oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Last of Us: Part 2'nin Yeni Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı!

New Orleans Pelicans takımında yer alan genç ve yetenekli oyuncu Zion Williamson açılışta küçük bir konuşma yaptı ve ardından NBA 2K21 videosu gösterildi. Hazırlanan video bir antrenman sahasında Zion Williamson’un oyun içi görüntüleriyle oluşturulan birkaç hareket ve smaç içeriyor. Oyunun çıkış tarihini de bu sayede öğreniyoruz. NBA 2K21, bu sonbahar da çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Şubat 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Siz NBA 2K serisi ve NBA 2K21 hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dishonored Geliştiricilerinden PlayStation 5’e Yeni Oyun: Deathloop!

GhostWire: Tokyo’nun Oynanış Fragmanı PlayStation 5 Etkinliğinde Gösterildi!