in , ,

Netflix Türkiye’den Sadettin Teksoy’lu Yeni Stranger Things Tanıtımı!

Sadettin Teksoy bir kez daha Stranger Things tanıtımında!

Netflix Türkiye‘nin popülerleşmiş Netflix orijinal dizilerine yaptığı yerelleştirmeler devam ediyor. Netflix Türkiye, bundan önce Black Mirror‘dan sonra şimdi ise Stranger Things’in 2.sezonunda ve 3.sezonun ilk tanıtımında da yer almış Sadettin Teksoy’u 3.sezonun yeni tanıtımında da görüyoruz.

Popülerleşmiş veya hızlı patlayan dizilere hatta tüm dizilere yerelleştirmeler aslında büyük önem taşıyor. Netflix orijinal dizilerinin dünyaya daha iyi tanıtılması için bu tarz yerelleştirmeler yapılıyor bu sayede o ülkeye özel olarak hazırlanan tanıtımlar sayesinde ilgiler toplanmış oluyor ve dizi dünya çapında büyük bir kitleye sahip oluyor. Netflix bu gücü sayesinde sağlam bir kilteyi elinde tutmuş oluyor. Sadettin Teksoy’dan farklı olarakta Ramazan bayramında Black Mirror dizisinin yeni sezonu için bir yerel tanıtım yapılmıştı. Oldukça ilgi çeken bu tanıtımın ardından Stranger Things’in 2.sezon yerel tanıtımlarında da görev almış Sadettin Teksoy, 3.sezonun başında ki fragman tanıtımına konuk olmuştu. Şimdi ise 3.sezon için yeni bir yerel tanıtım hazırlandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  RTÜK Başkanından Netflix İle Alakalı Açıklama Geldi!

Sadettin Teksoy bu tanıtımda Hawkins‘teki yeni açılan Starcourt AVM‘sine uğruyor. Starcourt’ta bizim çocuklar ile karşılaşan Sadettin Teksoy, Zihin Hırsızı’nın ve Baş Aşağı Dünya’nın gizemini çözmek için araştırmaya koyuluyor.

3.sezonu 4 Temmuz’da yayınlanan Stranger Things büyük bir ilgi toplayarak rekorlara imza atmıştı. Netflix Türkiye, ilgi toplayan bu Netflix orijinal dizisine yeni bir yerli tanıtım yapmak istemiş ve oldukça kaliteli bir iş çıkarmış gibi duruyor. İzlemeden önce belirtelim ki bu yeni tanıtım aslında dizi bittikten sonra izlenmeli. Ufak spoiler içerikleri barındıran video, spoiler konusunda hassas olan izleyiciler için sıkıntı yaratabilir. Diziyi bitirenler rahatlıkla izleyip, eğlenebilirler. Diziyi merak edenler için Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Netflix The Witcher'ın Animasyon Filmini Duyurdu!

Siz tanıtım hakkında ne düşünüyorsunuz? Netflix Türkiye’nin yaptığı bu tarz yerelleştirmeler sizce başarılı mı? Görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İşte Sadettin Teksoy’lu yeni Stranger Things 3.sezon tanıtımı:

Resident Evil 3 Hayranlarından HD Mod!

Yıllara Kafa Tutan 10 Oyun!