in , ,

Remedy’nin Yeni Oyunu Control’ün İlk 13 Dakikası Paylaşıldı!

İşte Control’ün İlk 13 Dakika Oynanış Videosu!

Alan Wake, Max Payne ve Quantum Break oyunlarından tanıdığımız Remedy Entertainment’ın yeni oyunu Control için içerikler paylaşılmaya devam ediyor. Oyunun çıkmasına az bir zaman kalmışken IGN tarafından oyunun ilk 13 dakikası paylaşıldı.

İlk olarak E3 2018’de bizlere duyurulan Control, Remedy’nin bilim kurgu tarzı aksiyon oyunu Quantum Break’e benzer özellikler taşıyor. Oyunu gördüğünüzde Remedy’nin eseri olduğunu anlayabiliyorsunuz. Atmosfer yine başarılı gözükmekte. Grafikler Quantum Break’e benzer nitelikte. Sadece birkaç geliştirme yapılmış gibi duruyor. Control, ilgi çekici atmosferinden yararlanarak gizemli bir hikaye sunabilirse biz oyuncuları kendisine çekecektir. Oyunun ilk 13 dakikası olduğundan çok fazla aksiyon görmek mümkün değil. Oyunun henüz ön hazırlık aşamasını izliyoruz. Hikaye yavaş yavaş açılıyor ve keşfediyoruz. Yine de bu biz oyuncuların ilgisini çekecektir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sam Lake'den Müjde Paylaşım: Remedy Yeni Oyun Geliştiriyor!

Oyunda Jesse Faden adında özel güçlere sahip bir kadını yönetiyoruz. New York’ta gizli bir teşkilat dünya dışı bir tehdit alarak istila ediliyor. Bizde olanlar üzerine kontrolü ele almaya çalışıyoruz. Oyunun adı bu yüzden Control. Hikaye genel olarak bakıldığında klişe ve düz bir hikaye olarak görünüyor ancak Remedy, başarılı atmosfer sunuşunu kullanarak bizlere daha gizemli bir hikaye deneyimi sunabilir. Oyunun Northlight oyun motoru ile geliştirildiğini de ekleyelim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kingdom Hearts III Dünya Çapında Erişime Açıldı!

Remedy’nin yeni oyunu Control, eş zamanlı olarak 27 Ağustos 2019’da Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Sizler Control’ü nasıl buldunuz? Yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İşte Control’ün ilk 13 dakikası:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borderlands 3 İle Birlikte Çok Kapsamlı Yenilikler Geliyor!

Destiny 2 AMD Ryzen 3000 Serisinde Çalışmıyor!