in ,

STARCRAFT II FREE TO PLAY OLDU!

Wings of Liberty tek oyunculu hikaye modu, bütün Co-op Kumandanlar ve Starcraft II çok oyunculu rekabetçi modu 14 Kasım’da ücretsiz bir şekilde erişime açılacak.

Eğer zaten Wings of Liberty’ye sahipseniz oyunun diğer hikaye paketi olan Hearth of the Swarm’u 8 Kasım-8 Aralık tarihleri arasında giriş yaparsanız ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Şuan olan ve gelecek kumandanları 5 seviye yapana kadar ücretsiz olarak oynama hakkınız olacak ama bunun dışında Raynor, Kerrigan ve Artanis tamamen ücretsiz olacak yani bu kumandanlarda istediğiniz kadar seviye atlamaya devam edebileceksiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mafia: Definitive Edition'ın Çıkış Tarihi Ertelendi!

Wings of Liberty’i bitirdikten sonra kalan diğer tek oyunculu hikaye modlarını merak ediyorsanız Hearth of the Swarm, Legacy of the Void ve Nova Convert Ops paketlerinin her birine 14.99$’dan erişim sağlayabileceksiniz. Paket olarak ise 39.99$’a erişime açılacak. Bunun dışında oyun size özel kostümler, spikerler ve gelecek olan kumandanları ücretli bir şekilde erişiminize sunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yerli Oyunların İhracat Rakamı 1 Milyar Doları Aştı!

Oyunun her üç paketini de almış olanlar için ise oyun size Ghost kostümü ve 3 yeni porteyi içeren küçük bir teşekkür gönderecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OVERWATCH: YENİ HARİTA, KAHRAMAN VE SİNEMATİK!

League of Legends Dünya Şampiyonu: Samsung Galaxy!