in ,

STARCRAFT II FREE TO PLAY OLDU!

Wings of Liberty tek oyunculu hikaye modu, bütün Co-op Kumandanlar ve Starcraft II çok oyunculu rekabetçi modu 14 Kasım’da ücretsiz bir şekilde erişime açılacak.

Eğer zaten Wings of Liberty’ye sahipseniz oyunun diğer hikaye paketi olan Hearth of the Swarm’u 8 Kasım-8 Aralık tarihleri arasında giriş yaparsanız ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Şuan olan ve gelecek kumandanları 5 seviye yapana kadar ücretsiz olarak oynama hakkınız olacak ama bunun dışında Raynor, Kerrigan ve Artanis tamamen ücretsiz olacak yani bu kumandanlarda istediğiniz kadar seviye atlamaya devam edebileceksiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 3

Wings of Liberty’i bitirdikten sonra kalan diğer tek oyunculu hikaye modlarını merak ediyorsanız Hearth of the Swarm, Legacy of the Void ve Nova Convert Ops paketlerinin her birine 14.99$’dan erişim sağlayabileceksiniz. Paket olarak ise 39.99$’a erişime açılacak. Bunun dışında oyun size özel kostümler, spikerler ve gelecek olan kumandanları ücretli bir şekilde erişiminize sunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Crew 2 Beta Başvuruları Başladı!

Oyunun her üç paketini de almış olanlar için ise oyun size Ghost kostümü ve 3 yeni porteyi içeren küçük bir teşekkür gönderecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

OVERWATCH: YENİ HARİTA, KAHRAMAN VE SİNEMATİK!

League of Legends Dünya Şampiyonu: Samsung Galaxy!