in ,

Ünlü Twitch Yayıncısı Shroud Twitch’i Bıraktı!

Facebook ve Mixer Yükselişte!

Ünlü Twitch yayıncısı ve eski Counter Strike Global Offensive e-spor oyuncusu Shroud, resmi Twitter sayfasından yeni yayın platformuna geçtiğini duyurdu. Detaylar haberimizde.

”AYNI SHROUD, YENİ EV!”

Shroud nickli eski profesyonel oyuncu ve ünlü Twitch yayıncısı Michael Grzesiek, resmi Twitter hesabından ”Aynı Shroud, yeni ev!” başlıklı bir video paylaştı. Büyük bir heyecanla izlenilen video Shroud’un daha önce ünlü Fortnite oyuncusu ve yayıncısı Ninja’nın da geçiş yaptığı Mixer’e geçiş yaptığını duyuruyor. Bir reklam filmi tadında çekilen klibin sonunda Shroud’un monitörünün üstünde Mixer yazısını ve logosunu görüyoruz. Klibin sonunda da ‘‘Shroud’u Mixer’de izleyin’‘ yazısı ekranda beliriyor. Shroud’un yeni evi artık Mixer! Shroud Mixer’de ilk yayınını 25 Ekim 2019’da Call of Duty Modern Warfare oyunu ile yaptı. Shroud’un Mixer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

FACEBOOK VE MİXER YÜKSELİŞTE!

Yabancı yayıncılar da Mixer yükselişte iken Türkiye’de ise Facebook hakimiyeti eline almaya çalışıyor. Son dönemde önemli Türk Twitch yayıncılarını bünyesine katan Facebook, canlı yayın konusunda ilerleme kaydederken Twitch ise kan kaybediyor. Facebook ve Mixer’in yayıncılara ne kadar para teklif ettiği tam olarak tabii ki de açıklanmıyor ancak yüklü bir yatırım gerçekleştirdikleri bariz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Facebook Yine Hacklendi!

Siz Shroud’un Mixer’e geçişi ve Facebook ile Mixer’in bu yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Twitch artık yolun sonuna mı geldi? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Layers of Fear Ve Q.U.B.E. 2 Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Worlds 2019’da İlk Yarı Final Eşleşmesi Belli Oldu