in , ,

Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 Xbox Series X’te!

Gerilmeye hazır olun!

2004’te piyasaya sürülen, klasik kült rol yapma oyununun devam olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Xbox Series X’e geliyor. Oyunun çıkış duyurusu Inside Xbox canlı yayını sırasında yapıldı. Ayrıca duyuruya, geliştiricilerin oyunun vampir güçlerini benzersiz bir şekilde ele aldığını vurgulayan yeni bir fragman da eşlik etti.

Başlangıçta, 2019 yılının Mart ayında duyurulan Bloodlines 2, Hardsuit Labs tarafından geliştirilmekte ve Paradox Interactive tarafından yayınlanacaktır. Oyunun anlatı tasarımcısı, orijinal hikayeden de sorumlu olan Brian Mitsoda. Oyun, günümüz Seattle, Washington’da geçiyor ve karmaşık bir dünyada yollarını bulmaya çalışan bir vampirin hikayesini anlatıyor. Eski bir gazeteci olan ve aynı zamanda orijinal oyunun da hayranı olan Cara Ellison, oyun için ek anlatım çalışmaları yapıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bright Memory: Infinite'in Yeni Nesil Fragmanı Yayınlandı!

Yeni fragman, vampirlerin yaşamından, insan kanını nasıl bulduklarına ve beslediklerine odaklanan birkaç ipucu içeriyor. Fragmanda bir karakterin Noel ağacının etrafında bir aileye işkence ettiğini görüyoruz. Bir diğeri ise beyaz bir takım elbise giymiş ve gösterişli çatı katında yalnız yemek yerken, diğer karakter ise kurbanlarını bir dans kulübünde cezbetmek için zihin kontrolü kullanıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Live Gold Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Bloodlines 2’nin piyasaya sürülmesi, video oyunu serisinin dayandığı masa üstü rol yapma sistemi olan Vampire: The Masquerade’ın 5. baskısının başlamasından birkaç yıl sonra geliyor. Paradox, Vampir ve diğer RPG sistemlerinin yapımcıları White Wolf’u 2015 yılında masa üstü oyununun gelişimine oldukça elverişli bir yaklaşım benimsemek için satın almıştı.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin, Inside Xbox etkinliğinde duyurulan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Assassin’s Creed Valhalla’nın İlk “Oynanış Fragmanı” Paylaşıldı!

Dirt 5 Resmen Duyuruldu!