in , ,

Wolfenstein Youngblood’un Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Wolfenstein Youngblood sistemleri yoracak mı acaba?

Arkane Studios ve MachineGames tarafından geliştirilen, yayıncılığı Bethesda tarafından üstlenilen hikaye tabanlı FPS oyunu Wolfenstein serisinin en yeni oyunu Wolfenstein Youngblood bu yıl çıkıyor. PC oyuncularını yakından ilgilendirecek sistem gereksinimleri sonunda açıklandı. Oyun acaba PC’lerimizi yoracak mı? Detaylar haberimizde.

Kökleri 1981 yılında Atari ve Commodore’a dayanan seri, uzun yıllardan beri devam ediyor. Wolfenstein serisi genel olarak bakıldığında bizlere alternatif bir II.Dünya Savaşı sonrası senaryosunu işliyor. Eğer II. Dünya Savaşı’nı Naziler kazandığı bir alternatif dünyada, hakimiyeti tekar ele almaya, barışı getirmeye çalışıyoruz. En son çıkan Wolfenstein II: The New Colossus‘un ardından, ”Wolfenstein III mü gelecek acaba?” şeklinde bir beklentiye koyulmuştuk ancak E3 2018’de bir sonraki oyun netleşmişti. Wolfenstein Youngblood’u ilk defa E3 2018”de görmüştük. Bu sene gerçekleşen E3 2019′da da bir fragman daha paylaşıldı ve oynanışı biraz da olsun görmüş olduk.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fallout 76 Betasında İlginç Bir Hata İle Karşılaşıldı!

Wolfenstein Youngblood’da 1980 yılına gidiyoruz. Wolfenstein II: The New Colossus’tan 19 yıl sonrasını anlatacak oyunda, B.J. Blazkowicz‘in ikiz kızları olan Jes ve Soph’u yöneteceğiz. Blazkowicz’in kuşağının ardından yeni nesildeki Nazi ile yapılan savaşlarını ele alacak oyunda; yüksek aksiyon, korkutucu robotlar, korkunç Nazi planlarına tanık olacağız ayrıca oyuna Co-op özelliği de karakterler 2 ye çıkınca eklendi. Bu da arkadaşlarınızla kaliteli bir zaman demek olabilir.

Oyun 2019 bahar ayında çıkışını Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows üzerinden yapacak. Oyunun ön sipariş fiyatı 179 TL. Playstation sayfasına buradan Xbox sayfasına buradan ve Steam sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun çıkmasına çokta kalmamışken Bethesda tarafından sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunun 40 GB depolama alanı istemesi, günümüz oyunlarına göre oldukça iyi. Oyunun boyutu beklediğimiz kadar yüksek olmayacak gibi duruyor. Umarız Wolfenstein Youngblood bizlere kaliteli bir Wolfenstein deneyimi sunmayı başarır. İşte oyunun sistem gereksinimleri, E3 2018 ve E3 2019 fragmanları ve sürpriz bir fotoğraf daha:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Nisan 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Win7, 8.1 veya 10 (64-Bit sürümleri)
 • İşlemci : AMD FX-8350 / Ryzen 5 1400 veya Intel Core i5-3570 / i7-3770
 • Bellek : 8 GB RAM
 • Grafikler : Nvidia GTX 770 4GB (Mevcut GPU GTX1650) veya AMD eşdeğeri
 • Depolama : 40 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi : Win7, 8.1 veya 10 64-Bit
 • İşlemci : AMD FX-9370 / Ryzen 5 1600X veya Intel Core i7-4770
 • Bellek : 16 GB RAM
 • Grafikler : Nvidia GTX 1060 6GB (Mevcut GPU RTX2060) veya AMD eşdeğeri
 • Depolama : 40 GB boş alan
Blazkowicz Ailesi

Beklenen Yarış Oyunu GRID’in Tanıtım Videosu Geldi!

Ücretsiz Oyun: Torchlight Ücretsiz Oldu!