in , ,

Yeni Fable Oyunu Xbox Series X ve PC İçin Duyuruldu!

Microsoft‘un yayıncılığını üstlendiği, Xbox ve Microsoft Windows platformları için önemli yeri olan aksiyon RPG oyunu Fable serisine ait yeni bir Fable oyunu, yeni nesil oyun tanıtımlarının yer aldığı Xbox Games Showcase etkinliğinde duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Şu ana kadar 3 ana oyun ile karşımıza çıkan seri, Lionhead Studios tarafından geliştiriliyordu ancak bu yeni oyunun eski oyunlarla herhangi bir bağlantısı olmadığı açıklandı ve oyunun geliştirici ekibinin değiştiği, Forza Horizon serisinden tanıdığımız Playground Games‘in yeni Fable oyununu geliştiricisi olacağı ve oyunun yine Microsoft tarafından yayınlanacağı açıklandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yapımı Devam Eden Prey İçin Demo Sürüm Yayınlanacak!

Yeni Fable oyunu, açıklanan bilgilere göre Fable sersinin sıfırdan yeni bir başlangıcı olacak. Fantastik bir atmosfer içinde, görkemli manzaralar içinde bol bol aksiyona gireceğimiz, yaratık avlayacağımız bir aksiyon RPG oyunu geliyor!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  16 Yaşındaki 2 Türk Geliştiriciden Yeni Oyun: "Let's Cube!"

Fable 3’ün 10 yıl ardından yeni bir Fable oyunu geliştirilmeye başlandı. Oyunun en erken 2022 yılı civarında çıkış yapması bekleniyor ancak henüz çıkış tarihi ve oyunun detayları belli olmamış durumda. İşte yeni Fable’ın resmi duyuru fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hello Neighbor 2, Xbox Series X ve Pc İçin Duyuruldu!

En İyi 9 Oyun Karakteri Seslendirmesi