in , , ,

Hakan: Muhafız 3.Sezon Fragmanı Yayınlandı! Mini Fragman İncelemesi

Netflx’in ilk Türk dizisi olarak karşımıza çıkan fantastik, aksiyon, bilim kurgu türünde olan Hakan: Muhafız, ilk iki sezonunu geride bıraktı ve dizinin takipçileri 3.sezonu beklemeye koyuldu. Sonunda beklenen haber geldi. Hakan: Muhafız’ın 3.sezon resmi fragmanı yayınlandı. Detaylar ve mini fragman incelemesi haberimizde:

Yayın hayatına 14 Aralık 2018 tarihinde Netflix üzerinden başlayan Hakan: Muhafız, Netflix ile anlaşmalı olarak hazırlanan ve Netflix üzerinde yayınlanan ilk Türk dizisi olma özelliğini taşıyor. Başrölünde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy‘un bulunduğu, Binnur Karaevli tarafından yaratılan ve Can Evrenol, Umut Aral, Gönenç Uyanık ve Gökhan Tiryaki gibi isimlerin yönetmenlik yaptığı bu dizi, Nilüfer İpek Gökdel’in Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi ve Karakalem eserleri temel alarak uyarlanan Hakan:Muhafız, ilk iki sezonunu geride bırakarak bizlere 18 bölümlük bir ilk iki sezon sundu. İlk sezon ortalama olarak değerlendirilse de özellikle ikinci sezon Hakan: Muhafız için düşüş sezonuydu. Çoğu basın kuruluşu ve izleyici tarafından düşük puan alan ve kötü eleştiriler alan dizi, bakalım 3.sezonu ile bu kötü düşüşü toparlayabilecek mi? Hakan: Muhafız 3.sezon fragmanı Netflix Türkiye’nin resmi YouTube kanalı üzerinden sonunda bizlerle paylaşıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Müzik, Kaos ve Neşe: Pride Run ile Pride Ruhunu Yakalayın!

HAKAN: MUHAFIZ’DA VİRÜS SALGINI!

Hakan: Muhafız’ın 3.sezonunda, son dönemlerde popüler olan Corona virüsü tarzı bir virüs İstanbul’a yayılıyor. Muhafız kanı taşıyan abisi Levent, İstanbul’a adeta cehennemi yaşatıyor. Muhafız, İstanbul’u bu tehlikeli salgından kurtarmak zorunda. Bu salgından kurtulmak için de panzehir arayışına giriyor ve ekibe yeni katılan isimlerden yardım alıyor. Bakalım Hakan, bu zorlu salgını ekibiyle birlikte alt edebilmeyi başarabilecek mi?

7.ÖLÜMSÜZ: VEZİR!

Bunun yanında 7 tane ölümsüz olduğunu biliyorduk ancak bir türlü 7.ölümsüz kendini göstermemişti. Gizemli bir sembol ile bağdaştırılan ve diğer ölümsüzlerden çok daha farklı ve güçlü olan 7.ölümsüz 3.sezonda en büyük düşmanımız olacak. 7.ölümsüz olan Vezir, Muhafız İstanbul’u kurtarmaya çalışırken ona bela olacak. Ölümsüz olan Rüya, bir diğer ölümsüz olan eşi Faysal’a  7.ölümsüz Vezir’in kendini göstereceğini ve Vezir’in şu ana kadar eski liderleri olduğunu ancak bunu artık istemediğini söylemekte.

GİZEMLİ ANAHTAR!

Hakan, İstanbul’u kurtarmak için atalarından yardım almak zorunda ve Muhafız kanı taşıyan abisi Levent ve 7.ölümsüz Vezir ile aynı anda savaşmak zorunda. Faysal ve Rüya’nın da kendi planları var gibi duruyor. Atalarından yardım almak zorunda demiştik. Fragmanda bir anahtardan söz ediliyor. Hakan’ın ataları bu anahtarın düşmanların eline asla geçmemesi gerektiğinden bahsediyorlar.Bu anahtarın tam olarak ne görevi olduğu açıklanmıyor ama o sahneden hemen sonra Faysal’ın elinde bir kutunun olduğunu görüyoruz yani anahtar Faysal’da olabilir. Anahtarın çok önemli olduğu belli. Hakan, bu anahtarı bulmalı ve asla kaybetmemeli.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Soygun Devam Ediyor! | La Casa de Papel 2. Sezon Resmi Olarak Duyuruldu!

YENİ İSİMLER KATILIYOR!

Fragmanda her yere sızabilen bir hırsıza ihtiyaç olacağı söylenmekte. Üstte bahsettiğimiz gizemli anahtarı bulmak için olabilir bu ya da başka önemli bir şey. Hırsızımız, son zamanlarda Mucize Doktor‘dan tanıdığımız ve daha önce Medcezir‘de Çağatay Ulusoy ile birlikte çalışmış olan Taner Ölmez, Bu ismin yanında, Funda Eryiğit, Bige Önal, İlayda Alişan, Hasan Üner, Halit Özgür Sarı ve Emre Mutlu‘da kadroya katılan isimler arasında.

ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU!

Hakan: Muhafız’ın 3.sezon çıkış tarihi de fragman sayesinde belli oldu. Hakan: Muhafız’ın 3.sezonu 6 Mart 2020′de Netflix üzerinden yayınlanacak. Hakan: Muhafız’ın resmi tanıtım yazısı ve fragmanı sizlerle:

“İstanbul’un kaderi gizemli bir düşmanın, Vezir’in ellerinde. Hakan artık Nisan (Funda Eryiğit), Burak (Taner Ölmez) ve yeni Sadık Olanlar’dan destek alsa da bu savaşta ona ışık tutacak kişiler ataları olacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esporculara Güzel Haber : Lisans Almak Artık Daha Kolay.

Ücretsiz Oyun: Kingdom Come: Deliverance Ücretsiz Oldu!