in ,

Hakan “Revanche” İşlek, Profesyonel Oyunculuğu Bıraktı!

Hakan “Revanche” İşlek’in kariyeriyle ilgili tüm ayrıntılar

25 yaşındaki Türk asıllı Hakan “Revanche” İşlek, çok sallantılı bir espor kariyeri geçirdi. Çok fazla takım değiştiren ve bir takımda sürekliliği olmayan Hakan, profesyonel oyunculuk kariyerinin sonuna geldiğinin sinyallerini verdi.

Profesyonel oyunculuğa Always With Honor’da üst koridor olarak başladı. Ardından başarısı ile Dark Passage’a alt koridor olarak transfer oldu. Dark Passage’da pek başarılı bir performans sergileyemeyen oyuncu, ardından yeni kurulan Big Plays Incorporated’a transfer oldu. Bundan kısa bir süre sonra HWA Gaming’in ağına takılan Revanche, HWA Gaming ile sözleşme imzaladı. HWA Gaming’de yine takım olarak başarısız bir sezon geçiren Revanche, Team Turquality’ye transfer oldu fakat maalesef bu transfer de uzun sürmedi. Ardından tekrar HWA Gaming kadrosuna dahil olan oyuncu hep orta düzey ile başarısız bir oyunculuk arasında gidip geliyordu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Ziggurat Ücretsiz Oldu!

HWA Gaming’in ardından Yükselme Ligindeki Crew e-Sports Club’e transfer oldu. Transferi sonrasında yedeğe geçen Revanche, oyunculuktan yorulmuş olmalı ki NumberOne Esports’a koç olarak transfer olan oyuncu ilk defa koçluk deneyimi yaşadı. Yine çok kısa süre takımlarda kalan Revanche’ın sıradaki durağı Çilekler oldu. Çileklerde destek rolünde yedek oyuncuydu. Revanche destek rolünü oynadıktan sonra artık rol değiştirmedi ve ardından Galakticos’a destek rolü ile transfer oldu. Galakticos’ta sergilediği orta düzeyden bir tık daha iyi bir performans onu tekrar HWA Gaming’in radarına sokmuştu. Son olarak HWA Gaming ile kontrat imzalayan tecrübeli oyuncu Revanche’ın burası son durağı olmuştu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sea of Thieves Alpha Gameplay Videosu Yayınlandı

2019’un başında takım teklifi gelmemesi iddia edilmesi nedeniyle bir takımda rol bulamayan Revanche, 1 mevsim dinlenip yaz mevsimine kadar soloQ atarak kendini geliştireceğini belirtti. Sezon sonuna gelindiğinde ise Revanche bir takımda oyuncu olarak değil koç olarak tekliflere açık olduğunu belirtti.

Oyuncu kış mevsimi boyuncu Twitch yayınları açtı. Oynadığı oyunları oradan paylaştı. Aynı zamanda yayınlarında eğlenceli anlarla karşılaştığımız gibi öğretici bölümler ile de sıkça karşılaştık. Hakan “Revanche” İşlek’e gelecekteki planlarında ve kariyerinde başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends MSI 2019’da Temsilcimiz Kimlerle Ne Zaman Maç Yapacak?

Ubisoft, Assassin’s Creed Unity’yi Yakın Sürede Satın Alanlara Ücret İadesi Yapıyor!

Ubisoft, Assassin’s Creed Unity’yi Yakın Sürede Satın Alanlara Ücret İadesi Yapıyor!