in , ,

Half-Life: Alyx’in Çıkış Tarihi Valve Tarafından Resmi Olarak Açıklandı!

Steam‘in ve Half-Life serisinin ünlü geliştirici Valve, geçtiğimiz aylarda yeni Half-Life oyunu Half-Life: Alyx‘i duyurmuştu. Sanal gerçeklik yani VR için geliştirilen oyun, Half Life 3‘ü beklerken hayal kırıklığına uğramıştı. Half-Life: Alyx’İn Mart olarak belirtilen çıkış tarihi resmi olarak Valve tarafından resmi Twitter hesabı üzerinden bir gönderi ile açıklandı. Detaylar haberimizde.

Valve tarafından Source 2 oyun motoru ile geliştirilen Half-Life: Alyx, Half-Life 2’den önce geçmekte ve Alyx ve babasının Eli Combine‘lar ile yaptığı savaşı anlatıyor. Hikayenin yazarları ise, Erik Wolpaw, Jay Pinkerton ve Sean Vanaman. Çoğu oyuncu Half-Life 3’ü çok uzun zamandır çok büyük merakla beklemekteydi ve yeni oyunu duyunca çok sevinmişti ancak Half-Life: Alyx’in sadece VR oyunu olduğunu öğrenince tepkiler ve hayal kırıklıkları ortaya çıktı: Yine de Half-Life: Alyx, ilk VR Half-Life oyunu olma özelliğini taşıyor ve bizlere daha farklı bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

Valve’ın resmi Twitter sayfasından oyunun çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Valve, Half-Life: Alyx’in 23 Mart 2020‘de erişilebilir olacağını duyurdu ve oyunun Steam sayfasını paylaştı. Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Oyunun minimum sistem gereksinimleri ve fragmanı sizlerle:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  EA Eski Oyunlarının Steam Üzerindeki Fiyatlarını Arttırdı!

MİNİMUM:

    • İşletim Sistemi: Windows 10
    • İşlemci: Core i5-7500 / Ryzen 5 1600
    • Bellek: 12 GB RAM
    • Ekran Kartı: GTX 1060 / RX 580 – 6GB VRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Aztez Ücretsiz Oldu!

PlayStation 4 Özel Oyunu Dreams Bugün Çıkıyor!