in , ,

Half-Life: Alyx’in Mod Desteği Kullanıcılara Açıldı!

Half-Life ve Counter Strike serilerinden tanıdığımız aynı zamanda Steam‘in sahibi olan Valve tarafından geliştirilen Half Life serisinin yeni VR Exclusive oyunu Half Life: Alyx, mod desteğini kullanıcılara açtı. Detaylar haberimizde.

23 Mart 2020 tarihinde piyasaya çıkan Half-Life: Alyx, Half-Life severler ve Half-Life 3’ü merakla bekleyen oyuncu kitlesinin hayallerini suya düşürerek sadece VR özel olarak çıkış yapmıştı. Oyunculardan tepki toplasa da, inceleme puanlarına baktığımızda oldukça başarılı bir yapım olarak değerlendirebileceğimiz Half-Life Alyx, mod desteği sunuyor ve bu mod desteği artık kullanıcılara açık durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NBA 2K20 Steam'de %92 İndirim İle 20 TL'ye Düştü!

Oyuna gelen yeni güncelleme ile Steam Atölye desteği kullanılarak, isteyen kullanıcılar Source 2 Level Editor ve Source Filmmaker and Hammer araçlarını kullanarak kendi levellerini, doku, animasyon ve benzeri şeyleri rahatlıkla yapabilecek ve bunu diğer oyunculara atölye üzerinden sunabilecekler. Ayrıca geliştirici ekip tarafından bir mod da yayımlandı. Moda buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  We Happy Few İncelemesi

Siz Half-Life: Alyx’in mod desteğinin kullanıcılara açılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: The LEGO Ninjago Steam’de Ücretsiz Oldu!

DOOM: Eternal’ın Son Güncellemesi Hayranları Sinirlendirdi