in , ,

Half Life İçin Bir Güncelleme Geldi!

Half Life 3 hala sabırsızlık, merak, hayaller ve güçlükle beklenmeye devam ederken, en son 2013 yılında (o da beta olması sebebiyle) bir güncelleme alan Half Life 1 için bir güncelleme geldi. Güncelleme daha çok oyunun çökmesine sebep olan sıkıntıları gidermek ve hata düzeltmeleri için yayınlandı. Tabi bu hataların büyük bir kısmının topluluk tarafından iletildiğini de geçmeden etmeyelim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dead or Alive 5 Last Round: Core Fighters Steam'de Free To Play oldu

Steam’de gelen güncellemede yapılanlar şu şekilde;

  • Oyun konsoluna girilen bazı bozuk biçimli dizelerin oyunun çökmesine sebep olması giderildi. Hata, MarshallWeb tarafından bildirildi.
  • Özellikle hazırlanmış hatalı bir BSP dosyasının yüklenmesinde oyunun çökmesine dair sıkıntı giderildi. Hata, Grant Hernandez hatayı bildirdi.
  • İsteğe bağlı dosyaların oyun dosyalarına yazılmasına olanak tanıyan, hatalı biçimlendirilmiş SAV dosyaları düzeltildi. Hata, Saj tarafından bildirildi.
  • Tüketilebilir silahların hızlı değiştirilmesi sonucu oyunun çökme sıkıntısı giderildi. Hata, Sam Vanheer tarafından bildirildi.
  • Özel desenler ayarlanırken oluşan çökme sıkıntısı giderildi.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  400 Kişilik Battle Royale Adını Buldu: Mavericks Proving Grounds
[interaction id=”59640803ed4f1400778e9cf8″]

 

Oyunun çıkışından 19 yıl sonra hala oyun ile ilgilenilip topluluğun ihtiyaçlarına geri dönülmesi gerçekten muazzam bir durum. Birçok oyun stüdyosu bu konuda Valve‘yi örnek alabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 10 Temmuz 2017 Güncelleme Notları

Birçok Eski Valve Oyununa Güncelleme Geldi!