in , ,

Half-Life Oyunları 2 Aylık Süre Boyunca Ücretsiz!

Steam‘in geliştiricisi ünlü şirket Valve tarafından geliştirilen popüler seri Half-Life, yeni oyunu Half-Life: Alyx sayesinde oyunculara 2 aylık süre boyunca Steam üzerinden ücretsiz sunulacak. Detaylar haberimizde.

İlk oyunu 19 Kasım 1998 tarihinde piyasaya çıkan Half-Life serisi, sonra çıkan Half-Life 2, Episode One ve Episode Two ve ek paketleri ile birlikte bugün hala konuşulan oyunlar arasında yerini almakta. Hikayesini tamamlayamamış serinin üçüncü oyunu için oyunculardan aşırı yoğun bir istek olsa da Valve, 10 yıldan beri Half-Life 3’ü çıkarmıyor. Half-Life 3 beklerken Valve, sadece VR üzerinden oynanabilecek olan Half-Life: Alyx’i duyurmuştu. Oyuncuların Half-Life evrenine daha rahat adapte olması ve Half-Life: Alyx’e uyum sağlayabilmeleri için 2 aylık süre boyunca ücretsiz olarak sunulacak. Tek yapmanız gereken oyunların Steam sayfalarına gidip ”Oyunu oyna” butonuna tıklamanız. Oyun kalıcı olarak sizde kalmayacak yani 2 aylık süre boyunca oyunları bitirmeniz gerekmekte. İşte oyunların çıkış sırasına göre Steam sayfalarının linkleri:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Samurai RPG Oyunu Nioh PC'ye Geliyor!

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunları oynayacak mısınız? Half-Life: Alyx hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rocket League Mac ve Linux Desteğini Kaybediyor!

Nioh 2 İçin Hikaye Fragmanı Paylaşıldı!