in , ,

Halo 6’ya Battle Royale Modu Mu Geliyor?

Pek çok Halo oyuncusu, E3 sırasında Halo 6 tanıtımını görmeyi beklerken, Xbox oyunu hiçbir şekilde tanıtmamıştı. 2017 yılı geçti, 2018 yılına girdik. Halo 5:Guardians çıkalı 3 yıl oldu ve artık oyuncular Halo 6’nın bu yıl resmi tanıtımının yapılacağı öngörüsünde. Oyun hakkında henüz hiçbir şey bilinmemesine rağmen ortaya atılan bir söylenti, Halo serisine büyük değişiklikler getireceğini gösteriyor.

Microsoft’un E3 2016 konferansını haftalar önceden sızdıran, Klobrille olarak tanınan video oyuncusu bu sefer Halo 6’da oyun içinde “gerçekten yüksek sayıda oyuncu” olacağını söyledi. Bu iddiadan sonra oyuncular tarafından “Acaba Halo 6’da PUBG-vari bir battle royal modu mu çıkaracak?” diye sorular sorulmaya başlandı. Halo 6’da böyle bir mod geleceğini ve haritada 100 kişiyi bulunduracağını söyleyen bir çok fan mevcut.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  IEM Katowice 2020 Şampiyonu Natus Vincere Oldu!

Çoğu oyunun böyle bir strateji izlemesi, Halo’nun düşüşte olması, Battle Royale modunun günümüzde çok fazla ilgi alması bu iddiayı kuvvetlendiriyor. Diğer yandan, bir başka iddia ise Halo 6’nın Halo 5’teki Warzone modunu 24’ten daha fazla oyuncu ile oynatmayı düşünüdüğü oldu. Eğer öyleyse Halo 6, Battlefield’ın yaptığı gibi Warzone modunu 64 kişilik oyuncu sayısına kadar çıkartabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Golden Joystick 2017 Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Ortaya adılan bu iddiaların hiçbirinin henüz doğrulanmadığını tekrar hatırlatalım. Geçmişte Klobrille’in yaptığı sızıntıların doğruluğu ortada ancak, Microsoft veya 343 Industries bu konu ile ilgili resmi bir duyuru yapmadığına dolayı son ana kadar beklemek yerinde olacaktır.

Halo 6 hakkında bilinen bazı bilgiler ise şöyle: Oyun bölünmüş ekrana sahip olacak. Oyunda Halo 5’e oranla daha fazla Master Chief bulunacak ve ayrıca PC platformu için de yayınlanacak. Umuyoruz ki Halo 6 bu sene çıkışını yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Sparkle 2 Evo

ANİME İNCELEMELERİ #11 – YAMİ SHİBAİ