in , ,

HALO INFINITE DUYURULDU!

Xbox ve PC Exclusive denince akla gelen sayılı oyunlardan birisi olan Halo serisi. yeni oyunu Halo Infinite ile geri dönüyor. Microsoft’un E3 2018 konferansında Halo’nun yeni oyun motoruyla geliştirilen yeni oyunu Halo Infinite bir fragman ile tanıtıldı. Microsoft’un konferansı şüphesiz E3 2018’de en iyi konferanstı diyebilirim. Microsoft’un yanında bir de Sony konferansını çok beğendim, diğerleri sönük gibiydi sanki. Microsoft direkt konferansın başında bir fragman gösterdi. Bu fragman Halo Infinite’e aitti. Fragman çok sade bir fragman onu söylemekte fayda var. Gösterilen kask sayesinde oyunun Halo olduğunu anlıyoruz yani Fragmanda aman aman bir şeyler göstermediler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed: Valhalla Xbox Smart Delivery Özelliğini Destekleyecek!

Microsoft Master Chief’in insanlığı kurtarmak adına bu oyunda büyük adımlar atacağını bizlere duyurdu. Oyunun Halo serisinin gidişatını önemli ölçüde etkileyeceğini de belirtti. Fragman oyundan çok gezegeni tanıtmak amacıyla hazırlanmış gibi. Oyunun geçtiği gezegeni, o güzel atmosferi bizlere fragman boyunca bolca gösteriyorlar. Oyunla ilgili gösterilen tek şey bu fragmandı. Oyunun çıkış tarihi bilinmiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Kombat 11'in Mikro Ödemeleri Hakkında Detaylar Verildi!

Oyun Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. PlayStation kullanıcıları, buyurun alalım sizi diğer platformlara. Oyunu geliştiren ekip önceki oyunlardaki gibi 345 Industries olacak. Oyunun dağıtımını Microsoft üstlenecek. Bakalım ileride oyunla ilgili daha ne gibi bilgiler öğreneceğiz. Buyursunlar işte Halo Infinite’in E3 2018 fragmanı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DEVIL MAY CRY 5 RESMİ OLARAK DUYURULDU!

BEYOND GOOD AND EVIL 2’DEN YENİ VİDEO!