in , ,

Halo Infinite’in Multiplayer Modu Ücretsiz Olacak!

343 Industries tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayıncılığı üstlenilen Microsoft’un belki de elindeki en iyi serilerden olan Halo‘nun yeni oyunu Halo Infinite’in Multiplayer modunun ücretsiz olacağı açıklandı. Detaylar haberimizde.

Yaklaşık 20 yıllık efsane askeri bilim kurgu FPS serisi Halo, yeni nesle de gümbür gümbür geliyor. En son Xbox Games Showcase etkinliğinde, Yaklaşık 10 dakikalık bir oynanış videosu gösterilen Halo Infinite ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Oynanış videosu hakkında hazırladığımız habere buradan ulaşabilirsiniz.

Halo Infinite hakkında gelen yeni detaylara göre oyunun Multiplayer modu ücretsiz olacak ve oyun Xbox Series X konsolunda 120 FPS oynanabilecek. Bu detaylar bizzat Halo’nun resmi Twitter adresi üzerinden duyuruldu ve açıklamanın sonunda daha fazla detayın sonra açıklanacağı belirtildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Horizon 4 İçin Planlanan Türkçe Dublaj İptal Edildi

Halo Infinite’de Masterchief ile vur-kır şeklinde yüksek doza sahip aksiyonlara gireceğiz. Oynanış videosunda dikkatleri üzerine çeken kancalı ipimizle farklı pozisyonlardan farklı saldırılar gerçekleştirebileceğiz. Oyun, yeni neslin donanım gücünden de faydalanacak. 120 FPS desteği aksiyonu oldukça dolu ve akıcı yaşayabileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Horizon 4, 7 Milyondan Fazla Oyuncu Sayısına Ulaştı!

Siz Halo Infinite hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. İşte sizler için yaklaşık 10 dakikalık Halo Infinite oynanış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Iron Harvest’in Sinematik Fragmanı Paylaşıldı!

Grounded 1 Milyondan Fazla Oyuncu Tarafından Oynandı!