in , ,

Halo Infinite’in Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı!

Microsoft tarafından düzenlenen ve Xbox markası altında yeni nesil oyun tanıtımlarının yapıldığı Xbox Game Showcase etkinliğinde efsane Halo serisinin merakla beklenen yeni oyunu Halo Infinite’in yeni oynanış videosu paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

343 Industries tarafından geliştirilen ve SkyBox Labs tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan askeri bilim kurgu FPS serisi Halo’nun merakla beklenen yeni oyunu Halo Infinite için dün düzenlenen etkinlikte yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Yaklaşık 10 dakika uzunluğa sahip videoda oyunun oynanışı hakkında oldukça yeterli bilgiye sahip oluyoruz. Oyun kaybolmamızdan 167 gün sonrasında geçecek ve 117 numaralı zırhıyla Masterchief’i görüyoruz. Aracın içinde geçen kısa bir sinematik sahne sonrasında iniş yapıyoruz ve aksiyon başlıyor. Kolumuzdaki kancalı iple aksiyon sırasında farklı pozisyonlara ulaşabiliyoruz ancak ana silahımız tabii ki de en çok kullandığımız yoldaşımız. Oyunda vurup vurup bıkmıyoruz ve bu macerada düşmanlarımız The Banished.adı verilen korsan grubu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dragon Storm Fantasy Ejderhaları Türkiye’de Büyük Bir Yankı Uyandırdı

Yaklaşık 10 dakikalık bu oynanış videosunu beğenen kişi sayısı fazla olsa da önemsenecek seviyede bir kesim ise oynanışı beğenmemiş. Kullanıcıların bazılarına göre oyunun grafikleri çok daha iyi olabilir, ses efektleri daha tok ve kaliteli olabilirmiş. Bazı kullanıcıların beklentilerini karşılamadığını şimdiden söylemek yanlış olmayacaktır ancak oyunun beğenen Halo serisinin sevenleri de yok değil.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Halo Infinite'in Kreatif Direktörü Tim Longo 345 Industries'ten Ayrıldı!

Halo Infinite, 2020 Kasım ayı ile Ocak ayı arası bir tarihte piyasaya çıkışını yapacak ancak resmi bir çıkış tarihi henüz belli değil. İşte Halo Infinite’in yeni oynanış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Tacoma Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

FIFA 21’in Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!