in ,

Heatbuff’la Üşüyen Parmaklara Son!

Birçoğumuz bilgisayar oynarken parmaklarımızın üşüdüğünü hissetmişizdir. Parmaklarımız üşüdükten sonra ise ciddi oranda parmaklarımızın hareket kabiliyeti azalıyor ve bu durum oyun oynarken ciddi düzeyde performans düşüklüğüne sebep oluyor. Peki bu sorun tarih oluyor diyebilir miyiz?

Danimarkalı iki yapımcı Emil Frølund ve Mads Sørensen’in kurucuları olduğu Envavo firması bu sorun üzerinde düşünüp taşındıktan sonra, çözümü Heatbuff ismiyle ürettikleri ilginç bir ürünle bulmuşlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Techland, Call of Juarez Serisinin Yayın Haklarını Aldı

Heatbuff temelde Infrared yani Kızılötesi teknolojisiyle çalışan bir ısıtıcı. Enerji tasarrufu ve sessiz bir çalışma vadeden bu ürün, klavyenin ön kısmına yerleştirilerek sahip olduğu teknoloji sayesinde hem elinizi yakmıyor hem de parmaklarınızın üşümesini engelleyerek oyunlardaki performansınızı yüksek tutmayı amaçlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Resident Evil 3 Remake İle Alakalı Yeni Bilgiler Geldi!

Kickstarter üzerinden açtıkları bağış sayfasıyla müşterilerini bulmaya çalışan Envavo firmasının şu an ürünleri için istedikleri bağış fiyatıysa 71$. Bu ilginç ürünün tanıtım videosunu ise buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bakalım Sadece Bir Fotoğraftan Oyunları Tanıyabilecek misin?

Yeni VR Teknolojisi: Hypersuit