in , ,

Heavy Rain’in Epic Store’da Demosu Çıktı!

Heavy Rain

Quantic Dream, PC platformuna çıkarmaya başladığı oyunlarından Heavy Rain için 45 dakikalık ücretsiz bir demo yayınladı! Daha önceden de bu oyunların bilgisayar platformuna çıkacağı haberi çok büyük bir yankı getirmişti. Demoyu bu linkten indirip oynayabilirsiniz. Epic Store’da ücretsiz bir hesabınızın olması yeterli.

Oyunun full sürümünün 24 Haziran’da çıkacağı belirtildi. Beyond Two Souls oyunu da 27 Haziran’da demosu oynanabilir bir şekilde erişime açık olacak. Full sürüm ise 22 Temmuz’da oyun severlerle buluşacak! Detroit: Become Human için ise kesin bir oynanış tarihi verilmediyse de full sürümün sonbaharın başlarında çıkacağı tahmin ediliyor.

Şimdiden iyi oyunlar dileriz!

ne düşünüyorsun?

Yazar: Caner Özdemir

Son sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Küçük yaşta oyunlarla tanıştım ve Half Life ile başlayan oyunculuk serüvenim, beni kendi oyunlarımı geliştirme isteğine kadar götürdü. Çok farklı platformlarda oyunlar da oynadım ve 16 yaşımda da oyun programlamayla ilgili ilk çalışmalarıma başladım. Only A Gamer çatısı altında da oyunlar üzerine liste yazıları yazarak sizlerle oyun dünyasına bakış açımı paylaşma imkanı buldum!

Stadia Hakkında Daha Fazla Bilgi Geliyor!

League of Legends 2019 Üniversite Ligi Şampiyonu BAU Raiders Oldu