BlizzCon’da Hanzo ile beraber tanıtılan Alexstrasza, PTR’a gelen güncelleme ile Nexus’a giriş yaptı.


Alexstrasza

  • Gift of Life (Q):

Alexstrasza mevcut canının %15’ini feda ederek seçtiği takım arkadaşını %150 iyileştirir. Ejderha formunda ise bekleme süresi büyük ölçüde azalır ve can feda etmesi gerekmez.

  • Abudance (W):

Ortaya bir tohum atar ve bu tohum 3 saniyelik bir gecikmeden sonra çiçek açarak alanı içindeki takım arkadaşlarına toplam canlarının %20’sine eşit miktarda iyileştirir. Ejderha formunda ise iyileştirme alanı artar.

  • Flame Buffet (E):

İleriye bir ateş topu atarak rakiplere 5.5 saniye içinde 75 hasar verir. Yanmakta olan bir rakibe kullanırsa fazladan 125 hasar vurur, rakibi %40 yavaşlatır ve mana harcamaz.

  • Life-Binder (R):

Alexstrasza kendini bir takım arkadaşına bağlar, bağladıktan 2 saniye sonra canı az olan kişinin canı fazla olanınkine eşitlenir.

  • Cleansing Flame (R):

1.25 saniye sonra Alexstrasza gökyüzüne çıkarak 6 saniye boyunca rakiplere 150 hasar verip takım arkadaşlarına 300 can veren 5 ateş topu atar. Bütün ateş toplarını attıktan 2 saniye sonra fare (mouse) ibresinin olduğu yere iniş yapar.

  • Dragonqueen (D):

1.25 saniye sonra Alextrasza ejderhaya dönüşerek fazladan 500 can kazanır. Düz vuruşları 143 hasar verir ve ayrıca takım arkadaşlarına 43 can yeniler. Ejder formundayken sersemletme, yere bağlama, yavaşlatma ve kör etme etkilerinin süreleri %50 azalır. Ejder formu ise 15 saniye sürer.


Düşüncelerin bizler ve okuyucular için değerli olacaktır.