in , ,

Hi-Rez Studios’un Yeni Oyunu Rogue Company Çıktı!

Smite, Paladins ve Realm Royale gibi yapımlardan tanıdığımız ABD merkezli bağımsız özel video oyun geliştirici şirketi Hi-Rez Studios‘un yeni multiplayer shooter oyunu Rogue Company PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkışını yaptı. Detaylar haberimizde.

Yaklaşık 1 yıl önce duyurulan yeni multiplayer shooter oyunu Rogue Company çıkışını yaptı. PVP odaklı bir multiplayer shooter oyunu olan Rogue Company’de tıpkı bir battle royale oyunu gibi heliopterden savaş bölgesine atlayıp iki takım halinde savaşıyoruz. Oyunda farklı karakter sınıfları seçerek, farklı sınıf ve yetenekler ile rakiplerimizle karşılaşabiliyoruz. Takımın ön plana çıktığı yani takım odaklı bir shooter oyunu olduğunu söylememiz mümkün. Oyunun Epic Store sayfasında yer alan resmi açıklaması ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  1907 Fenerbahçe yeni ormancısını duyurdu!

Dünyanın kurtarılması gerekiyor ve bunu da sadece en iyiler yapabilir!

Rogue Company, dünyanın kaderinin senin elinde olduğu üçüncü şahıs taktiksel aksiyon macera oyunudur. Her biri kendine has yeteneklere sahip Rogue Company’nin seçkin ajanlarından biri ol ve farklı oyun modlarında savaşa katıl.

Oyun Epic Store’da Starter, Standart ve Ultimate olmak üzere 3 farklı fiyattan 3 farklı paket ile satışa sunuluyor. Fiyatlar ve oyunla ilgili detaylara ulaşmak için Rogue Company’nin Epic Games Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spider-Man: Miles Morales 4K 60 FPS Çalışabilecek!

LoL 10.15 Yama Notları Özeti | Merkez Baskını Modu Geri Geliyor!