in , ,

Hitman 2’nin İlk Zorlu Hedefi: “The Undying”

IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Warner Bros’un üstleneceği Hitman 2, 13 Kasım 2018’de çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanırken zorlu bir suikast görevi hakkında yeni bir bilgimiz var. Sean Bean, Hitman 2’de “The Undying” adlı görevde hedef olacak.

2016’da çıkan oyununun bölüm bölüm çıkması sebebiyle çoğu oyuncu tarafından tepkiye maruz kalmasına rağmen inceleme puanları gayet yerinde olan Hitman’in önüzümdeki Kasım ayı çıkacak yeni oyunu Hitman 2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Haberimizin konusu olan bilgi ise bir suikast görevi. Hitman’in yeni oyunda yapacağı zorlu suikast görevlerinden birisi de “The Undying” adlı görev olacak. Bu görevin dikkat çeken bir yönü bulunmakta. Görevin adı olan The Undying, aslında eski MI5 ajanı ve yeni suikastçı Mark Faba’nın lakabı. Mark Faba, sahte ölümler konusunda profesyonelliğini kanıtlayarak ICA’in (International Contract Agency) hedefi haline geliyor. Biz de ICA adına Ajan 47 ile bu zorlu düşmana suikast düzenlemeye çalışıyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Warner Bros. Mobil Platform İçin Harry Potter Oyununu Duyurdu!

Mark Faba’yı canlandıran aktör ise “Sürekli ölen adam” lakabıyla tanınan Sean Bean. Sean Bean’i Yüzüklerin Efendisi ve Game of Thrones gibi büyük yapımlardan hepimiz tanıyoruz. Sean Bean, Mark Faba rolünü aldıktan sonra şöyle bir açıklamada bulundu: “Yeni bir rolü oynamak her zaman heyecan verici olmuştur. Görev yayınlandığında, herkesin karakterimi görmesini sabırsızlıkla bekliyorum.”

Söz konusu “The Undying” görevi, zorlu hedef adı altında geçmekte. Bu zorlu hedefler, Ajan 47’ye özel sınırlı süreye sahip suikast görevlerini içermekte ve zorlu hedeflerin ilk aşaması ise “The Undying” lakabı ile tanınan Mark Faba suikasti. 20 Kasım 2018’de erişime açılacak görev, on gün boyunca erişime açık kalacak ve bu süre içerisinde bütün oyuncular görevi başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışacak. İşte Hitman 2’nin ilk zorlu hedefi “The Undying” için yayınlanan fragman:

Görevi yapmanız için size tanınan şans ise bir adet. İkinci kez göreve başlamanıza izin verilmeyecek. Görevi başarılı olarak tamamlayan oyunculara ise özel eşya verilecek. Bu özel eşya henüz seçilmiş değil. Hitman’in sitesinde yapılan oylamaya sizler de buradan katılıp istediğiniz eşyaya oy verebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cuphead 2 Hafta İçinde 1 Milyon Kopya Satmayı Başardı!

Hitman 2; 13 Kasım 2018 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını gerçekleştirecek. Siz Hitman 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Çıkınca oyunu alacak mısınız? Görüşlerinizi bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Crysis Üçlemesi “Geriye Dönük Uyumluluk” Aracılığıyla Şimdi Xbox One’da

League of Legends 2018 Sezonunun En İyi 8 Takımı